О нас

Apie mus

Mane vadina Aliona Polyn, daugelį metų aš saugojau šiltą Tikėjimą jums. Kiekvienais metais aš galvojau, kad štai atėjo Laikas pasakyti tiesą. Grąžinti žmonėms jų Tikėjimą, bet Žemė atsakydavo, kad dar ne Laikas.

2019 m. balandžio 6 d. Žemė pasakė, kad dabar aš galiu kalbėti. Aš džiaugiuosi, kad visi, atėję į šią svetainę, surado Tikėjimą. Juk Tikėjimas — vienas visiems, jis ne dalijamas į tautybes.

Šioje svetainėje aš jums pasakosiu ne apie Pasaulio ir žmogaus kūrimo teoriją, ne apie praeities pranašus, aš kalbėsiu apie tai, ką jūs iš karto galėsite patikrinti.

Aš ne ta, kuri atėjo visus gelbėti nuo kažko tai.

Aš atėjau kaip žinios nešėja, kurią turiu perduoti jums, ir ši žinia ne apie kažką tai, o apie jus. Pagalvokite, jūs nežinote, iš kur jūs atėjote ir kur išeisite, ir kiekviena religija ar mokymas paaiškina tai kitaip. Aš nepiršiu jums kažkieno tai idėjų ir neskaitysiu kažkieno tai parašytų Šventų knygų, aš padėsiu jums prisiminti tai, ką jūs žinote, ir šios žinios priklauso jums. Gyventi, mes atėjome gyventi. Šitame žodyje yra labai daug. Tačiau paaiškėjo, kad ir tai pamiršote ir vietoj gyvenimo nusprendėte kentėti ir priėmėte šitą likimą. Aš atėjau į Žemę su savo patirtimi, ir ji pas mane ne maža, bet tik dabar šiame įsikūnijime aš pasiruošusi perduoti jums raktus nuo jūsų pačių. Tikėjimas sugrįžo!

Pabuskime!