Straipsniai

Dievas nubaudė

Kaip jau supratote iš straipsnio pavadinimo, kalbėsime apie bausmę.

Žmogaus gyvenime yra įvykių, kuriuos žmonės, priklausomai nuo kultūros ir religijos vadina arba karma  arba dievo bausme. Kalbant apie karmą, tai parašysiu atskirą straipsnį, šiandien mūsų pokalbis yra apie dievišką bausmę.

Ar Dievas baudžia žmogų ir už ką, ​​o svarbiausia – koks Dievas?

Jei mes kalbame apie religinį dievą (čia tikslingiau rašyti mažąją raide), tai atsakymas yra nedviprasmiškas ir skamba taip: „Taip, baudžia“. Bausmės priežastis ir žiaurumas nėra slepiami nei judaizme, nei iš jo atsiradusiose religijose  — islame ir krikščionybėje.

Už ką jis baudžia?

Sąrašas yra didžiulis ir vargu ar Jums pavyks išvengti bent kažkokio punkto, bet aš sutelksiu dėmesį į keletą:

— bloga tarnyba dievui. Pavyzdžiui, dienos metu neįvykdžius reikiamo kiekio kreipimųsi į dievą, nedidelių finansinių aukų ar per mažas jų skyrimas religijai ir kt;
— seksas skirtas ne vaikams pradėti, o savo malonumui;
— religinių raštų analizė ir kai kurių keistenybių juose perskaitytų apmąstymas;
— bendravimas su kitatikiu (beveik visose religijose jį galima nužudyti);
— nepasitenkinimas kančia pasireiškia, pavyzdžiui, kaip prašoma numalšinti skausmą;
— artimųjų (prosenelių, proprosenelių ir kt.) veiksmai, kurie nepatinka dievui.

Tai nedidelis sąrašas nusidėjimų, už kuriuos baudžia religinis dievas.

Aš jau aprašiau bausmių rūšis, šiandien tiesiog pasakysiu, prisiminkite inkvizicijos kankinimus ir suprasite, koks žiaurus yra šis dievas. Dabar pagalvokime ar psichiškai sveiki tėvai gali taip bausti savo vaikus? Vienareikšmis atsakymas – ne. O ne savo vaikus? Čia taip pat tikrai atsakysime — ne. Bet aukščiau parašiau „psichiškai sveiki“. Nes tai psichikos ligoniai, kurie kankina ir žudo. Dabar galite pamatyti priežastinį ryšį.

Toliau, dar sunkiau. Religinis dievas mano, kad bausmė ne visada yra tinkama (per silpna), nes žmogus jau gali nustoti būti žmogumi (kaip jis norėjo) ir visiškai tapti jo idealu vergu, kaip tada bausti? O bausti  būtina. Juk maniakas negali nekankinti aukos! Tokiais tikslais bausmė yra vėlesnių galimų pažeidimų prevencija ir krikščionybėje vadinama, pavyzdžiui, „paleidimu“.

Kaip rašo visi šios religijos pasekėjai, kad žmogus nepaliktų dievo, jis turi būti kankinamas. Štai toks niūrus religingų žmonių gyvenimas. Džiaugsmas jiems nepasiekiamas, kadangi Ra Šviesulių srovių religinis dievas negali duoti, nes jo užduotis yra kankinti. Kodėl? Gauti energijos, kurios dėka auga jo blogio jėga, kas taip pat niekur nėra  slepiama, tačiau žmonės nemato akivaizdaus.

Žmonės mano, kad dievas yra arba Jėzus, o jis kartais geras, nors sakė, kad išskirs su artimaisiais, tačiau jis prakeikė figmedį, kuris  nudžiūvo, bet užtai kentėjo už mus. Žinoma, niekas nematė Jėzaus, tačiau mitas yra įdomus ir yra kuo tikėti. Arba dievas yra jo tėvas, tas paprastai yra daugialypis ir jį galima įsivaizduoti taip, kaip tik nori fantazija.

Prieš nusiprausiant nuo religinio nešvarumo ir pereinant prie Tikėjimo, noriu pridėti nedidelį dievo piktumo įrodymą:

„Negarbinki ir netarnauk jiems; Aš esu Viešpats, tavo Dievas, pavydus Dievas, baudžiantis vaikus už Mane nekenčiančių tėvų kaltę iki trečios ir ketvirtos kartos, ir rodantis gailestingumą tūkstančiui kartų tiems, kurie Mane myli ir laikosi Mano įsakymų“. (Įst 5:9–10)

Mes jau viską žinome apie jo gailestingumą, šimtmečių senumo religijų patirtis Žemėje ir tik aklieji nematė jo gailestingumo. Nuo siaubingų teroristų išpuolių ir žmogžudysčių iki katastrofų.
Nusiplaukite ir iškvėpkite, mes priėjome prie Tikėjimo.

Bausmės žmogui apskritai nėra numatytos. Nes sielos mokymui yra priežastiniai ryšiai. Pavyzdžiui, vaikas griebia karštą daiktą — skauda, ​​tai jis daugiau jo neims, o jei taip padarys, tai kvailys tik dar labiau apsidegins, vėl nesupras, dar labiau, kol visiškai sau nepakenks. Tai, žinoma, neišmokys visiško bepročio, bet jis pats kiekvieną kartą nubaus save už kvailumą. Viskas tas pats  ir suaugusiems, padarė veiksmą ir gavo jo rezultatą.

Kitas sąveikos formatas yra susitikimas su blogiu. Žmonės, nešantys blogį, kenkia žmogui, taip, tai įmanoma. Pasaulis, žinote, ne be piktų žmonių. Čia įtraukiamos gynybos galimybės ir asmuo ginasi, o jei jis nesigina, tada jis pats kaltas. Niekas žmogaus nebaudžia. Žmogus, priklausomai nuo savo galimybių, arba pats dalyvauja jo gyvenime ir formuoja kitų žmonių gyvenimą, arba yra tik tas, kurio dėka kiti žmonės formuoja savo gyvenimą. Tuomet energijos sraute jis, kaip pėstininkas ant šachmatų lentos, gali būti nustumtas į nemalonią ir net mirtiną padėtį. Bet aš kartoju, kad tai nėra kažkokio dievo bausmė, nebent, žinoma, Jūs esate religijoje, tie, kurie serga religijomis, turi kitokius įstatymus.

Kitas dalykas, kurį reikia žinoti. Žmogus gimsta tam tikroje šalyje, tam tikroje vietoje ir turi tam tikrų finansinių galimybių, remdamasis ankstesniais savo gyvenimais. Tai yra, jo ankstesnis neveikimas paveiks šio gyvenimo pradžią, tačiau viskas tiesiogiai priklauso nuo paties žmogaus. Niekas netrukdo pradėti augti net ir sunkiomis sąlygomis, tačiau, kaip matote, pavyzdžiui, atokiuose kaimuose žmonės greitai prasigeria (o ką dar daryti, tai yra pasiteisinimas).

Žinoma, religingi žmonės savo kankinimus pateisina būsima dievo karalyste, patikrinti jos egzistavimo, o tuo labiau sąlygas tenai negali — todėl jie tiki žodžiais.

Tiesą sakant, bet kuris prezidentas ar Seimo narys žada gerą gyvenimą. Jis gi nesakys, kad nebus pensijų ar mažės atlyginimai. Na, tai išvadas pasidarykite patys.
Bet jei rimtai, tai kiekvienoje karalystėje vergai užima tam tikrą tarnystės vietą, kodėl gi ne pakankinti sielos net ir po mirties …

Tie, kurie praėjo Gražėjimo apeigą ir atsikratė vergo stigmos, neis vergais į žiauraus  dievo karalystę, o grįš pas savo Giminę, pas savo Protėvius. Šiandien žmonės pamiršo apie savo Giminę, savo Protėvius, apie Razą — pirminį Šviesos Dievą, apie tai, kad Žemė ir Dangus juos laiko savo glėbyje. Niekas žmogaus nebaus, žmogus gali nubausti tik pats save arba … ateiti pas religinį dievą sielos ir kūno kankinimams.

Džiaugsmo Jums ir, žinoma, kuo greičiau nusimeskite religijų pančius ir grįžk prie Tikėjimo. Tikėjimas yra tik vienas, o religijų yra daug.  Religinis dievas jau yra įpratęs iš Jūsų energiją pasiimti kančia.

 

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


Нет комментариев