Straipsniai

Gėda

Ar būna jums gėdą? Gėda už kažką, ką padarėte, o gal tik pagalvojote ..

Taigi, gėda formuojama remiantis vidiniais įstatymais. Vidiniai įstatymai – tai jūsų taisyklės, kuriomis remiantis jūs gyvenate. Tie, kurie neturi vidinių įstatymų, nežino kas yra gėda. Begėdis arba gėdos neturintis žmogus, dar sako be sąžinės, tačiau apie sąžinę mes pakalbėsime atskirai. Taigi begėdis žmogus yra pavojingas visiems. Neturinti gėdos, jos neturi dėl to, jog neturi vidinių įstatymų, o vidinių įstatymų nėra pas tuos, kurių silpna Giminė, vargana Dvasia, todėl kai kurių žmonių poelgiai yra pasibaisėtini, visi baisisi, o jiems ne gėda.

Kodėl ne gėda? Nėra vidinių įstatymų , todėl ir nėra gėda. Žmonės, neturintys vidinių įstatymų, negerbia ir valstybės, kurioje gyvena, įstatymų. Giminės silpnumą rodo tokie gyvenimo įvykiai kaip:

 • narkomanija,
 • alkoholizmas,
 • savižudybės,
 • kalėjimas,
 • vaikų namai,
 • religinis fanatizmas.

Nuo pat vaikystės paaiškinkite savo vaikui, dėl ko gali būti gėda. Beje, kai žmogus užauga dvasiškai, jam pasidaro gėda ne tik dėl savęs, bet ir dėl kitų žmonių, kurie elgiasi nedorai. Giminės įstatymų formavimas, tai reiškia ir šeimos ir asmeninio Aš, būtinas nuo vaikystės.

Kaip jūs formuojate vidinius įstatymus?

Ar teisingai vedate vaiką?

Net gyvūnai turi gėdos jausmą, jie supranta, ką padarė blogai, ir prispaudžia ausytes. Štai kaip gaunasi, kad gėdos gali nebūti pas kai kuriuos žmonės,bet gali būti pas gyvūnus. Gėda, labai gėda dėl to!

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


1 Comment

 • vilmara
  28.10.2020 at 13:05

  Dabar aišku, kodėl kai kuriems žmonėms visiškai nebūna gėda, netgi tada, kai už svetimą poelgį pats jauti tą svetimą gėda. Tuomet iškyla tikrai daug klausimų : kodėl žmogus blogai elgiasi, kodėl jis pats to nesupranta ir tame nemato nieko blogo.