Straipsniai

Kaip teisingai sutikti Naujuosius metus

Šiandien mes pakalbėsime, ko gero, apie pasakiškiausią ir maloniausią šeimos šventę, žinoma, apie Naujųjų metų sutikimą.

Ar visi iškart užuodė pušies spyglius ir mandarinus? Tai vadinama asociacijomis. Šiandien daugelis ieško informacijos kaip tinkamai sutikti Naujuosius metus. Ką dėvėti ir kaip dengti stalą Naujųjų metų sutikimui. Ieško ir randa prieštaringus patarimus.

Kiekvieni metai yra 12 mėnesių žingsnis su savo skaitmeniniu kodu. Visi žmonės tikisi, kad naujaisiais metais bus kažkas geriau nei senaisiais. Įprastame gyvenime žmogui trūksta džiaugsmo ir magijos, o Naujieji metai labiau nei kas nors kita kompensuoja šį trūkumą.

Džiaugsmas  (rusų kalboje „Radost“, autoriaus pastaba) — Ra suteikti, žinoma, džiaugsmas pas tuos, kurie gauna Šviesulių sroves. Taigi, norėdamas pritraukti Šviesulių sroves į Žemę ir save, žmogus puošė (rusų kalboje „ukRašal“, autoriaus pastaba) savo namus ir save. U — prisijungti, K — judėti kažkieno atžvilgiu, Ra — Šviesulių srovės. Tai yra, puošdamas save ir namus, žmogus nesąmoningame lygyje pritraukė kitomis dienomis trūkstamas Šviesulių Sroves, o šventės (rusų kalboje „pRazdnik“, autoriaus pastaba) būsena atsirado įgijus šias sroves. Kai Šviesulių srovės užpildo Žemę dideliais kiekiais, daugiau nei įprastai, susidaro stebuklo troškimas ir visa tai vyksta žmogaus Sieloje ir sąmonės genetiniame lygmenyje. Net patys kvailiausi ir nemokšiškiausi žmonės, nieko nesuprantantys visatos dėsniuose, jaučia šventę ir stebuklą. Jei apgalvotai ir sąmoningai prieisime prie Naujųjų metų šventės, suprasime, kaip teisingai ją sutikti.

Kaip tinkamai sutikti Naujuosius metus?

    1. Būtinai papuošiame savo namus. Ryškūs žaislai, simbolizuojantys turtus, meilę ir sveikatą. Trys pagrindiniai paprasto žmogaus gyvenimo aspektai. Tai yra būtent tai, į ką mes nukreipsime Šviesulių sroves, kad kiti metai būtų laimingi.
    2. Mes, žinoma, puošiamės patys. Puoškitės kaip Jums patinka.
    3. Žinoma, puošiame eglutę.
    4. Naujųjų metų stalas taip pat turėtų būti papuoštas.

Sužinokite daugiau apie tai, kaip ir kodėl reikia papuošti eglutę.

Kaip papuošti eglutę?

Tradicijos, puošti eglutę, šaknys slypi tolimoje praeityje, ne, ne  Petro laikais ir tokios šventės kaip Naujieji metai įsteigimu, nuo 31 iki 1 su eglutės puošimu. Viskas prasidėjo daug anksčiau.

Naujieji metai buvo švenčiami kitomis datomis. Naujus metus simbolizavo Pavasaris, nes jis pradėjo gimimo ciklą „Laiko rate“, o pats Gyvenimas prasidėjo nuo Pavasario lygiadienio. Puošdavo, žinoma, Giminės medį. Tai yra, kiekviena Giminė turėjo savo medį, kuris buvo puošiamas Naujiesiems metams.

Viršūnė simbolizavo ryšį su Dangumi, dieviškąją Šviesulių pagalbą. Beje, religijose jie vis dar kreipiasi į Dangų, manydami, kad ten yra jų religinis dievas (genetinės atminties nepavyko užmušti), taigi, yra ne religinis, mitinis inkvizitorius ir pavyduolis, o mūsų Šviesuliai. Būtent Žvaigždė medžio viršūnėje simbolizavo ryšį su Dangumi, kai medis tapo didelis, žinoma, Žvaigždės nebebuvo galima pakabinti.

Medžio vidurys – tai mes su Jumis,  žmonės, kurie gyvename. Ši zona buvo papuošta skanumynais, kad pritraukti gausų, gerą Gyvenimą.

Po medžiu — protėvių pasaulis, taigi ten … teisingai, dedamos dovanos, t.y. skaniai paruošti patiekalai.

Kaip matome, protėvių tradicija buvo išsaugota, tačiau pakeista. Apgalvotai puošdami eglutę, o gal ir ne eglutę, o Giminės Medį, galite atgauti savo šaknis ir kurti stebuklus, sąmoningai tobulindami savo Gyvenimą. Svarbi sąlyga yra tai, kad medis negali būti kirstinis. Štai kodėl dirbtinis medis simbolizuoja gyvą medį ir nemiršta. Mirštantis medis atims viską iš Jūsų Giminės. Atkreipkite dėmesį į tai, kaip kasmet Maskvoje iškyla didelė sena eglė, kuri nukirsta ir mirštanti, atima džiaugsmą iš žmonių Giminių. Žinoma, jei visi pradės daryti gerą apgalvotai ir savo Giminės labui, energijos pasikeis ir netrukus vietoje nugaišusio medžio bus dekoruotas gyvas Maskvos medis, kurį, beje, galima pasirinkti kiekviename mieste, kaip stebuklingą konkretaus miesto Medį. Manau, kad kada nors taip ir bus. Juk, žinoma, mes pereisime iš blogio į gėrį.

Kaip tinkamai padengti Naujųjų metų stalą?

Žinoma, ant stalo turėtų būti žvakių, žvakės šventės metu pritraukia į namus šilumą tiesiogine ir perkeltine prasme. Žvakių uždegimas simbolizuoja pagrindinio Šviesulio — Saulės — Dangiškąją Ugnį. Tai buvo Dangiškoji Ugnis, kurią, būdami Tikėjime, įžiebė tie žmonės, kurie vis dar gerbė savo Giminę, suprato Dangaus ir Žemės ryšį ir dar nebuvo kruvinų religijų siaubo. Šiandien net religijos uždega žvakes, žinoma, nebeatsimindamos iš kur atsirado ši tradicija. Vaisiai ant stalo simbolizuoja prabangų Gyvenimą, saldumynai — saldų Gyvenimą. Teisingai sutikę Naujuosius metus, juos praleisite teisingai. Ra kelio žinojimas ir yra teisingai. Žinodami Šviesulių sroves, kurios vadinamos Ra, tapsite sveikesni, mylimi ir turtingesni.

Tikėjimas nekviečia kankintis, skursti ir kentėti. Tikėjimas kalba apie Gyvenimo džiaugsmą, apie tai, kas žmogui suteikiama prigimtine teisė. Ką prieš daugelį metų atėmė religijos, pasiėmusios Gyvybės ir Mirties monopolį sau. Šiandien kiekvienas iš Jūsų galite pradėti Naują Laiką — džiaugsmo Laiką. Grąžinkite protėvių tradicijas, šeimos vertybes, mokykite vaikus džiaugtis ir tyrinėti pasaulį, pakelkite galvas aukštyn, ten yra Didysis Dangus. Palieskite, pažiūrėk, Stebuklinga Žemė po Jūsų kojomis, visa ši didybė nebuvo sukurta religinio dievo, jokia religija nieko nežino apie Visatos dėsnius, nes jos visos skirtos žmonių pavergimui, o visose „šventose“ knygose yra raginimai susidoroti su kitatikiais, žiaurios scenos, nes jas rašė žmonės, o ne Dievas.


Grąžindami savo Tikėjimą, Jūs tampate asmeniu, o ne vergu. Asmens vaizdas (apie Dievą Razą), duotas Jums bendrauti su Žeme. Naujieji metai yra laikas pradėti Gyventi. Tegul tai praeina kaip socialinė žiemos šventė, keičiasi metų numerologinis kodas. Pradėkime Naujuosius metus nauju būdu, nebe  vergovėje.

Aš daviau Jums raktą, atidaryk aptvarą. Eik į laisvę. Džiaugsmo ir laimės Jums!

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


Нет комментариев