Заключенный с татуировкой креста
Straipsniai

Kančia kaip gyvenimo būdas

Deja, daugelyje kultūrų kančia yra būtinybė ir netgi pasireiškia kaip Dievo meilė jums. Taigi išsiaiškinkime ar teisingas tokio gyvenimo suvokimas.

Jei mes žvelgiame į Dievą kaip mūsų tėvą, iškyla pagrįstas klausimas — koks tėvas nori, kad vaikas kentėtų? Žinoma, yra tokių sadistų, tačiau tai yra psichinis labai rimtas pažeidimas, tad, jei mes laikome Dievą kaip tėvą, tai jis negali norėti mums kančių.

Dievas — teisėjas — šis įvaizdis žinomas daugelyje kultūrų. Teisėjas nori nuteisti kaltinamąjį, vadovaudamasis tam tikrais įstatymais, tačiau ne visada juos vykdo pats (tai jau nėra paslaptis). Įvaizdis Dievo, kaip teisėjo, labiau tinkamas, jei mes aiškiname sau kančios poreikį žmogaus gyvenime. Tiesiog yra tam tikras Dievas, kuris smerkia mus už nuodėmes, bet … tada jis ne tėvas. O tas, kuris atėjo teisti!

Viskas sutapo

Taip, tikrai, atėjo teisti. Kodėl? Atskiro straipsnio tema. Tačiau žmonės sutiko kentėti, o tai reiškia būti kaltinamaisiais. Kaip gyventi — kiekvieno pasirinkimas. Bet, kai nuo vaikystės jūs esate teismo rūmuose, ir judate iš teismo į kamerą ar ligoninę, o gal būt į priverstinį darbą, o paskui vėl atgal į teismą, jūs Pasaulio taip ir nematote. Kas yra už sienų, už vergovės, galima tik spėlioti.

Šis gyvenimas neturi nieko bendra su Tikėjimu, todėl neturėtumėte savęs vadinti tikinčiu. Tikėjimas — vienas visiems, ir kalba jis tik apie pažinimą Ra, tai yra Šviesos. Gimęs iš Tamsos, vaikas pažįsta Šviesą. Dabar jis žino ir Tamsą, ir Šviesą, ir moka harmoningai vystytis.

Bet čia suveiks sistemos svertai, pavadindami Tamsą neigiama, tai reiškia nutraukdami ryšį su motina, o Šviesą pakeisdami kokiu tai Dievu, nutraukdami ryšį su tėvu.

Jūs atpažinote savo gyvenimą?

Girdėjote posakį „tamsiosios Jėgos“ ir įsivaizdavote ką nors blogo? Dirbate siaubingą darbą? Šeimoje problemos? Nėra pinigų? Nenugalite ligų? Vargstate su dokumentais?

Dievas kentėjo ir mums liepė! Girdėjote? Sutikote? Antspaudas ant jūsų jau uždėtas. Kaip jį nuimti? Sužinokite daugiau apie Tikėjimą ir Gražėjimą.

Tikrojo Tikėjimo Motina, Aliona Polyn

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


Нет комментариев