Что ждет после смерти
Straipsniai

Kas laukia po mirties?

Šitas klausimas rūpi visiems, kurie nors šiek tiek mąsto. Tačiau baimė nukreipia mintis ir ramindamas save, kad geriau apie negalvoti, žmogus nusiraminimo ieško kokiuose nors mokymuose, juk būtinai viskas turi būti gerai.

Mirties baimė – tai programa, būtinai žmonijai, kad būtų išvengta daugybės savižudybių. Ištrinta atmintis taip pat leidžia apriboti žmonijos savarankiškumą, susijusį su išėjimu iš gyvenimo. Toliau yra baltas popieriaus lapas be informacijos, kurį kiekviena religija gali užpildyti savaip.

Pragaras ir Rojus, Dangaus Karalystė, kas laukia žmogaus, tiksliau jo sielos?

Netikinčiojo laukia kančios, jo kapas susispaudžia taip stipriai, kad šonkauliai lipas vienas ant kito… Ne, tai ne košmaras, mes skaitome tik nedidelę ištrauką iš musulmonų mokymo. Budistai viską traktuoja džiaugsmingiau, nes po mirties laukia tik persikūnijimas. Bet kas teisus? Ar yra Pragaras ir Rojus, kur ta Dangaus Karalystė?

Išanalizuokime žodžio „Ад“ (Ad — lietuvių k. pragaras) reikšmę : „A“ – Siela, „Д“- Gėris. „Ad“ – Sielos gėris… stop nesutapimas! Žodis „Рай“ (Rai — lietuvių k. rojus) reiškia: „Ра“ – Šviesa, „Й“ – prisijungiant užsipildome, t.y. „Pragaras“ – tai buvimas Jūsų Sielos įgytoje energijoje, o „Rojus – prisijungimas prie šaltinio. Tačiau, kaip žinia, žodžiai pakeitė savo turinį ir šiandien religija suteikė žodžiams naują prasmę.

Krikščionybėje Pragaras – savo avių baudimas Krikščionišku egregoru. Krikščionybėje, kaip ir bet kurioje kitoje religijoje, yra įstatymai, kurių nevykdant, seka bausmė. Bausmių žiaurumą egregoras aprašo visame gražume, tačiau žmonės neskaito. Jūs krikštytas? Reiškia, Jums galioja taisyklės, bausmė už jų nesilaikymą — pragaro aprašyme!

Kad patektum į rojų reikia užsitarnauti. Kaip? Skaitykite gyvenimo aprašymus šventųjų kankinių ir juos kartokite. Jeigu pragaras reiškia kančias po mirties, tai rojus — kančios gyvenime. Štai toks uždaras ratas. O kas sakė, kad bus lengva.

Dangaus Karalystė… kaip ten papulti po mirties?

Algoritmas sunkesnis, kad papultum į rojų, „dirbkite“ su savimi, eikite Jėzaus Kristaus keliu, kitaip tariant kentėkite. Karalystė reiškia Karalių ir Karalienę, akivaizdu, kad jais būsite tikrai ne Jūs. Kalbama apie Dievą ir tikriausiai apie Dievo Motiną, nes jinai Dangaus Karalienė. Tai kuo gi būsite Jūs? Klausimą palieku atvirą. Paskaitykite maldas ir suprasite, kuo Jus vadina ir kas Jums skirta.

Tai kas gi laukia po mirties?

O gi kiekvienam savo, nes esame skirtinguose egregoruose, su skirtingais įsipareigojimais.

Kodėl laidojant savižudžius už juos nelaikomos mišios cerkvėje (bažnyčioje)? Juk kaip tik savižudžiams reikalinga ypatinga pagalba, nes jų sielos neramios! Bet kančios maitina egregorą. Tegu kenčia! O kartu su jais ir visi giminaičiai! Juk jei yra nerami siela, tai visoje šeimoje prasideda problemos.

Sielos išėjimo apeigos yra tiesiog būtinos, ir jas turi atlikti žinantis žmogus.

Kaip tai padaryti? Reikalinga pagalba? Rašykite el. paštu info@souz-isv.ru.


Tikrojo Tikėjimo Motina, Aliona Polyn

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


1 Comment

  • vilmara
    14.01.2020 at 13:55

    Kaip giliai mus įklampino religija, ir kaip aklai, nesusimąstydami mes tuo ilgai tikėjome. Pagaliau yra išeitis, pagaliau yra Tikėjimas!