Straipsniai

Kodėl žmonės niekam nereikalingi?

Socialinė sistema diktuoja, kokiomis sąlygomis gyvena žmonės. Sociumas. So – bendrumas; ci – energija, um – protas (rus. социум – sociumas. vert.past.). Tai yra, bendra žmonių protų energija sukuria sistemą, kurioje jie patys ir gyvena.

Manau, kad viskas akivaizdu ir neturėtų kelti abejonių. Bet kuri sistema turi valdymo svirtis. Tos svirtys – tai žmonės, kuriuos jūs matote kaip vyriausybę ir neabejotinai keikiate dėl blogo savo Gyvenimo. Giliau ir šešėlių šiame straipsnyje nenagrinėsime.

Taigi, sistemą suformavote jūs, todėl, savaime suprantama, visos pretenzijos jums patiems.

Beje, geros sistemos vadovas pirmiausia galvoja apie savo tautą, o paskui apie teritoriją. Jūs tokius pažystate? Užkariaudami teritorijas mes gauname aukas. Kalbėdami apie tai, kad šalis turtinga, mes matome nuskurdusius žmones. Sistema lyg ir nelabai kokia išeina… Dėl ko aš rašau šį straipsnį? O kas, jeigu mes visi imsime mąstyti kitaip?!

  1. Jokios vergovės. Tai pirma ir pagrindinė sistemos sudėtinė dalis – vergovinė sistema, kurią sukūrė religijos.
  2. Pradėkime lavintis, o ne šiaip egzistuoti.
  3. Kurkite šeimas, kaip savo mažą valstybę, kurią valdo išmintingi, dosnūs ir, žinoma, geri valdovai.

O čia, tinklapyje Tikėjimas, aš, kaip Motina, valdysiu lygiai taip pat išmintingai, dosniai ir kupina gerumo. Juk toks ir bus vadovas, jeigu tokia sistema.

Nauja sistema, kur nėra vergų, kur nereikia kentėti, kur daugiau žmonių neapgausi mitais ir nepriveri prarasti Dvasios.

Valio! Tegul kiekvienas iš jūsų prisimins Tikėjimą, kuris buvo iki visų religijų. Mes nesijaudiname ir nebijome kažkokio dievo ir mitų apie jį neskaitome. Mes tikime tuo, ką matome ir jaučiame.

Tinklapyje Tikėjimas aš primenu jums apie tai, ką jūs žinojote, jūsų Siela būtinai prisimins. Jeigu kyla neaiškumų, būtinai rašykite, atsakysiu.

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


Нет комментариев