Maldos už gyvuosius

Malda už tėvų sveikatą

Tėvai, tie, kurie pagimdė kūną, šit aplinkybė aiški jums ir be manęs, o ir žodyje esmė įdėta.  Tas, kuris kuria žmogaus kūną, teisėtai gali būti laikomas Dievu … ne, ne, kažkas čia nesusieina, atsiranda kažkokia šventvagystė.  O šventvagystė kyla jūsų galvoje, kur sėdi religijų programos, ir nieko ten jūsų neliko.  Dievas sukūrė žmogų pagal atvaizdą (Dievas Razas — Šviesa) ir panašumą, ir tai būtent apie kūną. Apie žmogaus kilmę pakalbėsime su jumis atskirame straipsnyje.

Grįžkime prie savo tėvu.  Pagal energijos srauto taisykles vaikai negali padėti savo tėvams, o štai tėvai visą savo gyvenimą veda vaikus.  Energija teka iš tėvų vaikams, o ne atvirkščiai.  Aš neraginu jūsų palikti tėvų be fizinės ar materialinės pagalbos (juk jei Giminė yra silpna, jiems to prireiks), bet aš kalbu tik apie energijos procesų supratimą.

 Paaiškinsiu pavyzdžiais

Jeigu jūs meldžiatės už tėvus (bet kurioje religijoje), tai jūsų energija neina pas juos.  Energijos upė, kaip rašiau aukščiau, teka iš jų jums ir rezultate galite gauti priešingą efektą sau.  Beje, tokie patys įstatymai ir magijoje — nepadėti tėvams magiškai, o magija ir malda bet kurioje religijoje yra tas pats.

Kodėl tuomet maldaknygėje maldos už tėvų sveikatą? Viskas yra labai paprasta, jei yra paklausa tai tas ir siūloma.  Svetainėje „Tikėjimas“aš jums atskleidžiu Tiesą, o Tiesa laužo visuomenės ir religijų jums nustatytas dogmas (dabar visuomenė susiliejo su religija).

Kaip gi melstis už tėvų sveikatą ir ar reikia melstis už tėvų sveikatą?

Jei norite padėti savo tėvams — kreipkitės į Gimine, į protėvius.

Sužinokite daugiau apie protėvius.

Pati stipriausia malda už tėvų sveikatą.

Tegu Saulė ryški mano šeimai šviečia, tegul bus apšviestas mano artimųjų kelias. Pramotė ir Protėvis Giminės mano dovanoja visiems gerą sveikatą ir džiaugsmą,  Iš Tiesų!

Skaityti 9 kartus.

Malda už tėvų sveikatą skaitoma saulėtekio metu, žvakė turi būti raudona, bet ne bažnytinė.  Kaip matote, galingiausia malda už tėvų sveikatą neturi tiesioginio kreipimosi į religiją ir tiesioginio prašymo dėl tėvų.

Kadangi religijoms reikalinga jūsų tarnystė, ir jeigu jums padės, jūs ir savo energiją religijos egregorui maitinti atiduosite nesustodami, todėl, jei nors kartą meldėtės už savo tėvų sveikatą, tada žinote maldos efektyvumą, kaip ir  prašymai dėl sveikatos, apie juos mes taip pat pakalbėsime.

Malda, kurią jums daviau, turi labai greitą, žaibišką rezultatą.  Tačiau atminkite, kad tėvų sveikata, kaip ir jūsų, yra tiesiogiai susijusi su jūsų Gimine.  Sužinokite daugiau apie savo Giminę ir kaip sustiprinti savo Giminę. „Tikėjimo“svetainėje aš viską paaiškinsiu.

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


Нет комментариев