Straipsniai

Mergelės diržas

Pirmiausia noriu visus perspėti, šiame straipsnyje nėra nė žodžio apie religiją, o tik apie Tikėjimą.

Mergelė — Dievo Motina, ją vadina Mara, įgijusi žmogaus pavidalą, mes ją vadiname Marija. Marija pagimdo sūnų, jos sūnus Šviesa arba Ra, taigi Mara — Motina Ra. Tai yra Tikėjimas, kuris atėjęs pas mus iš Pirminio Šaltinio. Deja, matoma ir aiški visiems tiesa vis labiau pakeičiama melu, kurio niekuo neįmanoma įrodyti, tik nepagrįstas mitais.

Kaip suprantate kalbame apie Ra motinos,  Maros diržą. Koks tai diržas? Dievo Motinos diržas yra ant… pilvo, kur gi dar  diržui būti, o pilvas simbolizuoja Gyvenimą. Taigi, Maros diržas yra Gyvybės, jos stiprinimas ir apsauga. Moteris pagimdžius vaiką tampa Deive ir suteikdama žmogui gyvybę, veda jį į Šviesą.

Pažvelkite giliau. Taigi, Jūs moterys (žmonos statuse) galite nusipinti sau diržą, kuris saugos Jūsų, Jūsų vaikų ir Jūsų vyrų gyvybę. Beje, Rusijoje atsirado apeigos su įvairių ornamentų diržais. Visose kultūrose diržai turi ypatingą Galią. Diržas – suteikia ne mažą Galią, atnešdamas ypatingų energijų kaip papuošalas. Gražus, prasmingas diržas, kurį pagaminote Jūs pati, ir kuris pripildytas Jūsų maldomis, saugo Gyvenimą.

Susikurkite savo Dievo Motinos diržą, kuris neturi nieko bendro su religijų mitais, o teikia Gyvenimo džiaugsmą ir pilnatvę.

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


1 Comment

  • vilmara
    11.11.2020 at 16:51

    Mūsų prosenelės nešiodavo tokius diržus, tik paskui apie juos pamiršo, jie tapo nebemadingi, o ir jų nešiojimo prasmės turbūt niekas nebežinojo. Ačiū už sugrąžintas žinias.