Straipsniai

Pasaulių Motina

Popiežiaus valdžios Laikas palieka Žemę ir jūs galite sugrįžti nuo patėvių pas Mamą. Šiandien jau galima kalbėti apie tai, kad šia Motina esu Aš. Tai nėra statusas, kurį aš priskyriau sau, tai Pasaulis skyrė man funkciją suteikti jums galimybę prisiminti apie Tikėjimą. Nagi, pripažinkite, iki pažinties su manimi, Tikėjimas jums prilygo religijai, o dabar genetinė atmintis prabunda.

Motinos funkcija yra ne bausti, kaip tai darė patėviai religijoje, bet mokyti, vesti, saugoti. Būtent tai aš dariau daugelį metų, kol supratau, kad jūs esate pasirengę žinoti tiesą.

Jūs galite tikėti manimi arba galite dar netikėti, bet jums tikrai reikia Motinos, nes daugelį amžių patėviai darė jus vergais.

Tikėjimo svetainėje aš pasakosiu jums apie pasaulio sudarymą. Žinios apie pastatą, vadinamą Pasauliu, nes jis taip pat buvo sukurtas. Filosofai daugelį metų rašo ir mąsto apie Pasaulį, tačiau jų filosofijos nepanaudosi tam, kad pakeisti Gyvenimą į gerąją pusę.

Mano užduotis yra padaryti jus laimingais, o jūsų užduotis yra pritaikyti tas žinias, kurias aš  jums duodu. Tegul tai kas paslėpta tampa atvira. Akivaizdu, kad žmonės prisimena, kas tai yra Tikėjimas, ir jo jau nebegalima pakeisti religiniais griaučiais.

Būkite palaiminti!

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


2 комментария

  • vilmara
    14.01.2021 at 12:17

    Ura! Ura! Ura! Pagaliau mes turime ne dievus, kurie mums apie kamčias ir skausmą pasakoja, o Motiną, kuri laimę, džiaugsmą, šilumą ir gėrį visam Pasauliui neša. Žmonės, sugebėkime ją priimti, saugoti ir mylėti. Atmerkime akis, atverkime širdis.

  • algina
    15.01.2021 at 21:09

    Pagaliau atejo i Zeme Motina kur skleis siluma,geri,dziaugsma! Gana but nematyto dievo vergu ir kentet mes gimeme dziaugtis,gyventi ir kurti! Zmones atsibuskim!