Knyga Rada

1 dalis. Aiškinamoji dalis

Ši knyga, teikianti džiaugsmą, rodanti kelią, atsibunda Žemėje, kadangi prasideda naujas laikas. Laiką veda Tikėjimas, nuo pagrindų ir pradžios. Džiaukitės, nes dabar vyksta eilučių apšvietimas ir kiekvieną suranda. Knygoje eilutės apšviečia šviesa, džiaugsmą įkvepia.

Žemė suteikia mums šią knygą, o Dangus joje rašo Tiesą. Tačiau Tiesa negali būti daugiau nei viena, nes tai Tiesa, todėl ji negali būti skirtinga ir įvairi. Norėjo pavogti Tiesą iš žmonių, privertė juos žemyn galva kristi, skriaudė, džiaugsmą ir laimę atėmė. Dabar Rada jums atskleis Šviesą, kuri ir yra atsakymas į visus Jūsų klausimus. Džiaukitės, išaukštindami savo vardą, savo šeimą, savo Giminę, nes žmogus, atėjęs į Žemę, daug praėjo iki šios valandos, ir yra mūsų Dievų atvaizdas bei panašumas. O apie Dievus bus toliau.

Skaitykite knygą su džiaugsmu ir prisipildykite, pamirškite rūpesčius ir sunkumus. Ši knyga pagalbai atsiveria ir vadinama džiaugsmo knyga. Per mano rankas raidės susidėlios ir į eilutes suguls. Pradėsite šią knygą skaityti ir  viską apie džiaugsmą sužinosite.

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


1 Comment