Raštai

Sąveikavimas su energijomis

Kiekvienas iš jūsų nuolat gauna energiją iš išorės ir perduoda energiją išoriniam pasauliui. Tai yra, apsikeitimas energijomis vyksta nuolat.

Remdamiesi energija, sklindančia iš jūsų, kiti žmonės jus nuskaito ir jūs pritraukiate arba atstumiate tuos ar kitus įvykius. O energija, ateinanti pas jus, formuoja jūsų emocijų būseną, sveikatą ir įvykių eigą.

Kokia energija ateina pas jus? Ta, su kuria jau užmezgė santykius jūsų tėvai, ji ir ateis pas jus. Ir taip pat ta, kuri daro įtaką jūsų mintims, veiksmams ir žodžiams.

Pažvelkime į tai giliau. Pavyzdžiui, jūsų mama įprato sirgti ir ji užfiksavo erdvėje informaciją apie tai, kas ir traukia tas energijas, kurios neša ligas, ir pasauliui ji atiduoda ligų energiją. Deja, jūs irgi taip darysite.

Gebėjimas džiaugtis, semtis įkvėpimo arba kentėti ir sirgti, pareina iš Giminės. Kažkas gyvena be džiaugsmo, kažkas juokiasi, slėpdamasis nuo problemų, kažkas geria, kad pasidžiaugtų. Visa tai yra savęs ir pasaulio suvokimo tipai, o tai reiškia ir sąveikavimas su energijomis. Aš ne kartą sakiau, kad dauguma žmonių yra įpratę kentėti. Šią programą, vergų programą taip pat, nustato pasaulio religijos. Tokie žmonės nesivysto, nesidžiaugia, jie nemoka.

Tai yra, norint pradėti gyventi laimingai, reikia rasti giminės sąveikavimo su energijomis nustatymus ir išvalyti tai, kas nereikalinga. Tada išugdyti naujus sąveikavimo su energijomis įgūdžius. Žemiškos energijos formuojasi horizontaliai, viskas, ką matai priešais save. Priimate ar neigiate? Priimate kančios kryžių? Tada kentėsite! Priimate religinius aukojimus? Pats būsite auka! Sutinkate su pozicija „visi serga“? Sirgsite! O tokių nustatymų yra labai daug.

Dangiškosios energijos moko jus priimti srovę (energiją) įvairiems darbams, mintims ir savo augimui. Bet kuri religija yra jų blokatorius. Todėl yra Tiesa! Norint suprasti energijas ir skirstyti jas į reikalingas ir nereikalingas, pirmiausia reikia išeiti iš religijos (bet kokios), paskaityti apie Gražėjimo apeigas.

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


1 Comment

  • vilmara
    30.07.2022 at 11:10

    Tikra Tiesa, kad mes daug dalykų darome taip, kaip pamėte darant savo tėvus. Ir tai pakeisti paskui nėra taip lengva, o pakeitus reikia labai stipriai pakovoti už tai, kad kažką darai kitaip, ne taip kaip visi, ar kaip įprasta. Bet keisti tikrai verta.