Straipsniai

Sąmoningumas

Šiandien noriu pakalbėti su Jumis apie sąmoningumą. Tam turime sužinoti apie tokį žodį kaip „sąmonė“.

Taigi, sąmonė yra bendros žinios su kažkuo, aš jau rašiau apie tai, todėl nukreipiu į atitinkamą straipsnį svetainėje. Žinodami žodžio „sąmonė“ prasmę, esame pasirengę eiti toliau ir suprasti, kas yra sąmoningumas  (aut. pastaba, rusų  kalboje — осознание). O — raidė yra Pradžių Pradžios  simbolis, sąmonė yra Jūsų bendras žinojimas su … dėmesio, su Pradžių Pradžia.

Kaip tai? Sąmoningumas yra visko suvokimas, pradedant pirminiu supratimu, o ne pagal sistemų ir žmonių nustatytus filtrus. Paprasčiau tariant, sąmoningas žmogus yra tas žmogus, kuris jaučia visiškai save, jaučia jį supantį pasaulį, o jo jausmai ir pasaulio bei savęs suvokimas yra teisingi  iš pat pradžių.

Šiandien žmonės nieko nežinodami apie save ieško prieglobsčio skirtingose ​​religinėse sistemose ir tik gimusius savo vaikus integruoja ir į tą pačią sistemą. Be to, yra daugybė svertų, tokių kaip visuomenė, aplinka ir kt.

Iš sąmoningumo nelieka nieko, o sąmonė tampa bendromis žiniomis su socialine sistema (nustatyta masėms), religija ir kitomis nuostatomis.

Būtina grįžti į sąmoningumą!

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


Нет комментариев