Straipsniai

Akmens energija

Mes su jumis jau kalbėjome apie medžio energiją, šiandien aš papasakosiu apie akmens energiją.

Akmenys leidžia puikiai prikaupti energijos. Akmens energija siejama su stabilumu. Kūne akmens energija gydo ir stiprina kaulus, nagus ir dantis. Akmenys subalansuoja emocinį foną, todėl puikiai veikia nervų sistemą.

Pusbrangakmenius ir brangakmenius, o taip pat papuošalus ir gaminius iš jų, geriau rinktis sąmoningai su specialistu. Nors visiškai įmanoma paklausti savo kūno „ką jaučia šiam akmeniui“. Upių ir jūros akmenys yra gana naudingi kiekvienam. Alpinariumai, sukurti kiemuose iš akmenų, tinka ne kiekvienam, kaip ir akmeniniai upeliai (pastarieji gali blokuoti Vandens energiją), bet akmeniniai laiptai, akmeniniai baldai labai stabilizuoja žmogų ir teigiamai veikia jo finansinę padėtį. Padėtis tai būtent apie stovėjimą/padėjimą. Ant ko mes dabar stovime. Turiu omenyje mintis, idėjas, emocijas, santykius dabartyje. Taigi akmuo suteikia ramybės formatą. O ramybės būsenoje viskas klostosi geriau.

Akmenimis daromi masažai, juos deda ant kūno ir, žinoma, grožisi, bei laiko rankose.  Visa tai padeda mums prisipildyti akmens energija.

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


1 Comment