Straipsniai

Alkoholizmas yra išgydomas

Alkoholizmas yra išgydomas

Norėdami suprasti ir sužinoti  kaip išgyti , turite nustatyti, kokia yra alkoholizmo priežastis.  Taigi, svarbios priežastys ir tikrai veiksmingi alkoholizmo gydymo metodai!

Alkoholizmo priežastys yra šios:

 1. Pati Svarbiausia alkoholizmo priežastis yra gyvenimo prasmės stoka.  Be to, visiškai nesvarbu, ar žmogus yra labai turtingas, ar vargšas. Jus manote, kad turtingieji turi gyvenimo prasmę?  Ne, jiems taip pat trūksta gyvenimo prasmės.  Dažnai, norėdami nuraminti savo sielą, turtingieji, neanalizuodami to kas vyksta (o jie moka analizuoti), patenka į religijas ir tiki, kad rado gyvenimo prasmę.
 2. Protėvių demonai.  Jei šeimoje jau buvo alkoholikų, tai galima nuspėti apie atmaitintų demonų perdavimą.
 3. Sunki sielos trauma, tai pabėgimas nuo savęs, išjungiant sąmonę.

Alkoholikų reabilitacija įvairiuose centruose daugiausia susiveda į psichologinę konsultaciją, nesugebėjimas įsigyti alkoholio ir pasinėrimas į religiją.

Dabar išnagrinėkime visu gydymo būdus reabilitacijos centruose:

 1. Psichologinė pagalba sergant alkoholizmu. Psichologija — sielos mokslas. Nors mokslas nieko ir nežino apie sielą, ji egzistuoja.  Psichologas ieško žmogaus problemos, su juo analizuoja ir kalba. Ko daugeliui taip trūksta?  Tai yra bendravimas.  Esmė?  Jokios esmės.
 2. Religija.

Čia įvyksta sutartis, pagal kurią žmogaus siela yra atiduodama religiniam egregoriui, mainais už išgydymą nuo alkoholizmo.  Ar tai padeda?  Dažniau ne,nei taip .  Tik šis mokėjimas yra labai brangus: dabar alkoholikas tampa religijos vergu, yra skolingas jai visą gyvenimą, taip pat ir po mirties.  Jei jis nustos mokėti skolas, tada grįš ne tik alkoholizmas — žlugs visi gyvenimo aspektai.

Kaip grąžinti skolas?  Melskitės kasdien (religinės maldos metu eina galingas energijos perdavimas iš žmogaus į religiją).  Dirbk bažnyčioje ir atiduok bažnyčiai kuo daugiau uždirbtų pinigų.

Iš esmės, religija padeda pabėgti nuo savęs.  Ar reikia bėgti?

Pasveikimas nuo alkoholizmo įvyksta tada, kai yra išvaromi protėvių demonai ir surandama gyvenimo prasmė.  Visa tai pašalina tikrąsias alkoholizmo priežastis ir visiškai jį išgydo.

Ar Jus žinote, kokia yra gyvenimo prasmė?

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


1 Comment

 • vilmara
  22.04.2021 at 13:41

  Turbūt nerasime nei vienos Giminės, kuri nebūtų nukentėjusi nuo alkoholizmo. Kartų kartos geria, geria tėvai su vaikais, ir visiems tai normalu. Bet argi tai tikrai normalu? Gi kur kas smagiau yra bendrauti su blaivaus, šviesaus proto žmogumi, kurio sąmonė nėra paskandinta alkoholyje.
  Ir kada gi mes, žmonės, suprasime, jog mums skirta gyventi, džiaugtis, kuri, o ne kentėti ar skandinti save.