Straipsniai

Apie angelus

Atsiradus religijoms, angelai tapo jos dalimi. Kaip ir šventumą, religijos angelus pasisavino sau. Tačiau šiandien aš noriu atverti paslapties šydą, kas yra tie angelai ir kaip su jais bendrauti.

Įprasta angelus vaizduoti su sparnais, nes jų prigimtis nėra visiškai Žemiška, o labiau Dangiška, nors yra ir žemiškų angelų. Angelai yra skirtingi. Pavyzdžiui, planetų angelai, protėvių angelai, juos jūs vadinate angelais sargais. Angelai padeda žmogui sunkiose situacijose, pasiūlo būdus ir pašnabžda teisingus sprendimus.

Ar galima pakviesti angelą?

Taip, angelą galima pakviesti, bet reikia atsižvelgti į tai, kad tai yra asmeninė patirtis ir jo atvaizdas, vardas ir pan. gali neatitikti lūkesčių.

Kai kurie žmonės angelui iškviesti naudoja pritaikytus šablonus, paimtus iš kabalos. Noriu įspėti jus dėl tokios patirties, nes tai padės jums iškviesti tik religines būtybes, bet ne angelus. Esmė tame, kad norint pakviesti tikrą angelą, jums reikia ne religinių šablonų, o jūsų būsenos, tiksliau, jūsų sąmonės. Jūs sinchronizuojate žinias su planetomis arba galvojate apie angelus, suderindami sąmonę su jais.

Uždekite žvakes ir pasmilkykite mėgstamus smilkalus, taip pat gerai būtų įsijungti gražią muziką. Kreipkitės į angelą savo žodžiais, bet iš visos Sielos. Pabandykite, kaip pavyko būtinai parašykite komentaruose.

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


1 Comment

  • vilmara
    17.12.2021 at 17:08

    Tikra tiesa, kad angelus pasisavino religijos, nes man angelai būtent ir atrodė religinės būtybės, jais nukabinėtos visos bažnyčių sienos. Net nepagalvodavau, kad galiu kreiptis į savo protėvių angelus, kad jie iš vis tokie yra. Dabar bandysiu susigrąžinti angelus į savo Gyvenimą.