Straipsniai

Apie Dievo pasireiškimą

Rašytojas rašo knygą ir jis, būdamas Dievu, sukurs likimus, įvykius, dovanos Gyvenimą arba atneš Mirtį. Dailininkas piešia paveikslą ir kuria įvykius, žmones ir gamtą. Lėlininkė pagimdo lėlę, ji sukuria naują Gyvenimą ir atvaizdą.

Kas jie visi? Jie Dievai. Skirtingi, bet Dievai ir tai ne alegorija, tai tiesa. Siela ir yra Dievas, ir ji gyvena Šventykloje – Kūne, norėdama kurti (prisiminkite vaikus). Bet kažkas girdi ją, o kažkas – ne.

Žmonės priprato matyti Dievą religijoje ir tiktai ten, ir minties, kad jie patys Dievai, net neprisileidžia. Religija tai instrumentas avims (tai parašyta raštuose) ir vergai (taip juos vadina) neturi teisės galvoti, kad jie Dievai.

Pradėkite kurti, tyrinėkite visatą ir atgaivinkite Sielos atmintyje svarbiausią – ji Dievas.

Pabuskite! Kai jūs pajusite, kad jūs Dievas, daug kas pasikeis ir bus kitaip. Ir tai labai svarbu jūsų Sielai, kitaip ji bus religinės ir socialinės sistemos vergijoje.

Aš pasistengiau papasakoti labai aiškiai apie jus pačius, bet jeigu turite klausimų, rašykite, ir aš atsakysiu.

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


1 Comment

  • vilmara
    23.08.2021 at 16:29

    Išėjusi iš religijos labai aiškiai suvokiau, supratau ir pamačiau, kad religijoje dievo nėra, ir niekada nebuvo. Tai pasidarė taip akivaizdu, kad jau net aiškiau ir nebereikia. Dabar auginu Dievą savyje, savo kūne. Tai irgi nėra man taip lengva ir paprasta, dar tenka tai pačiai sau priminti, kad mano Siela — tai Dievas , ir tai yra nuostabu.