Straipsniai

Apie nemirtingumą

Mintys apie nemirtingumą žmones labai jaudina, nes visi bijo nežinomybės, o tai reiškia – Mirties.

Materijos nemirtingumas neįmanomas, nes bet kuri medžiaga yra pavaldi irimui ir, remiantis skilimo energija, sukuriama nauja. Tai puikiai matosi gamtoje. Pumpuras sprogsta ir miršta, gimsta lapas ir auga, tada keičia savo išvaizdą ir, galiausiai, nukrenta ir suyra. Tačiau pavasarį viskas vėl kartosis, o sugedęs lapas taps trąša medžiui, kur atsiras naujų lapų. Nauji lapai turės tą patį kodą, tačiau gali šiek tiek skirtis savo išvaizda, būti didesni ar mažesni ar turėti nemažai skirtumų, kurie išorėje nelabai pastebimi.

Žmogaus kūnas taip pat yra materija, tačiau jame saugoma informacija. Informacija niekada nedingsta, informacija visada reikalauja materijos. Informacijos nešėja gali būti knyga, asmuo, vaizdo įrašas ir t.t. Bet nešėjas turi būti. Informacija taip pat gyvena daiktuose. Pavyzdžiui, žiūrite į daiktą ir kažką prisimenate. Kiekvienas daiktas turi istoriją. Bet dabar būtent apie žmogų.

Žmogus yra informacijos nešėjas. Kūne yra informacijos, ir kiekviena ląstelė yra informacijos saugotoja. Kūno netekimo momentu informacija susikapsuliuoja Sieloje iki naujos materializacijos. Gimstant iš naujo, materija iš karto gauna informaciją. Mūsų žemiškoje egzistencijoje materija yra svarbi Gyvenimo sudedamoji dalis. Nes Žemėje mes mokomės būtent kūrimo ir sąveikos su materija. Tačiau kitame vystymosi etape įgausime kitokį tikrovės suvokimą ir kitaip saugosime informaciją. Sielos nemirtingumas skirtinguose mokymuose ir religijose aptarinėjamas skirtingai, bet kam Sielai reikia nemirtingumo?

Jei mes imame meditavimo koncepciją, kai mūsų užduotis yra mylėti visus, ne kenkti ir stebėti Gyvenimą. Neprisirišant prie žemiškų gėrybių ir pinigų, būti nuolatinėje meditacijos būsenoje.

Yra ir kita koncepcija. Norint išgelbėti Sielą, reikia kentėti. Jei pakentėsite Žemėje, tai paskui gausite premiją rojaus pavidalu. Čia jie žada ir tiesiog liturgiją, ir net jaunas merginas bei nuolatinę potenciją. Nors, ką jie siūlo potencijos pozicijoje, sunku suprasti. Kaip patenkinti merginas, jei nėra vyriško organo?

Visais atvejais žmogui siūloma pasitraukti nuo savo vystymosi ir prarasti Sielos augimą. Meditacija ir kančia nemoko kurti, būtent kūrimas ir supratimas materijos mums ir yra Gyvenimo Žemėje pamoka. Religiniai mokymai nukreipia nuo kelio siekdami jus kontroliuoti, daržoves visada lengviau kontroliuoti. Tačiau jūsų užduotis yra suprasti save ir nenuklysti nuo to kelio.

Sielos nemirtingumas egzistuoja, bet ir iki tam tikros stadijos. Kiekvienas turi tam tikrą skaičių Gyvenimų, kaip bandymus kompiuteriniame žaidime, o tada viskas. Jūs turite kilti su kiekvienu įsikūnijimu vis aukščiau ir aukščiau, ir tai, ką turėjote praeiti per vieną įsikūnijimą, pereiti bent per tą ribotą skaičių galimybių. Ar verta eikvoti savo Gyvenimus religijoms ir skirtingiems mokymams? Jūsų užduotis yra suprasti, kad jūsų Siela gali padaryti bet ką, ir pradėti ją studijuoti, o aš padėsiu jums tai padaryti.

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


1 Comment

  • vilmara
    02.05.2022 at 12:42

    Ačiū Jums, Aliona, už pagalbą, už žinias, už aiškinimus ir vedimą į priekį. Tik su Jūsų pagalba mes sužinome tai, kas buvo ilgai ilgai slepiama.