Straipsniai

Apie stebuklingą kvėpavimą

Ar žinote, kad kvėpavimas uždega Gyvybės Ugnį ir kvėpavimo dėka juda Dvasia. Tai yra, nuo kvėpavimo priklauso viskas. Paprasto žmogaus kvėpavimas yra netolygus ir paviršutiniškas, o streso metu dar ir su pertrūkiais. Nors, net snaiperis šaudo visiškoje ramybėje. Nei vieno sprendimo nereikėtų priimti greitai kvėpuojant. Be to, kai jūs kvėpuojate greitai ir trumpai, jūs trumpinate savo Gyvenimą.

Ilgas kvėpavimas = ilgas Gyvenimas. Pabandykime kvėpuoti kaip Dievai. Būtent taip vadinamas toks kvėpavimas. Kas taip vadina? Mano išmintis. Ilgas ir ramus įkvėpimas eina iki pilvo apačios ir užpildo pilvą Gyvybės. Iškvėpimas, ramus ir ilgas, pašalina iš kūno viską, kas nereikalinga ir kenksminga. Toliau, sąmoningai mes galime įkvėpdami gauti kaip ir Gyvybės energiją, taip ir informaciją. Užtenka tik apie tai pagalvoti, o per iškvėpimą apsivalyti. O pabandykite dar kvėpuoti ir skristi. Tai yra, daryti skridimo judesius rankomis, lyg būtumėte paukštis. Labai įdomūs pojūčiai, tokiu būdu dar harmonizuojate erdvę aplink save. Dar viena labai įdomi patirtis. Sutelkus dėmesį kūrybiniam įkvėpimui kvėpuoti ir piešti spalvomis gėles. Taip pat galite pabandyti grožėtis paveikslais ir kvėpuoti giliai (pilvu), ramiai ir tolygiai.

Toliau galima gilintis į darbą su kvėpavimu pasitelkus eterinius aliejus. Pavyzdžiui, apelsinas ir mandarinas pakelia nuotaiką, rozmarinas suteikia daugiau energijos, o levandos – ramina. Taip pat yra individualus jūsų Sielos santykis su kvapais, kurį, be abejo, verta ištyrinėti.

Pradėkite nuo savo kvėpavimo stebėjimo dienos eigoje, kai užmiegate ir pabundate.

Be to, kvėpavimas turi įtakos miegui. Prieš miegą verta padainuoti kvėpavimu ir jūs pradėsite ramiau ir geriau miegoti. Lėtas sklandus įkvėpimas (gilus) su raminančiu garsu ir iškvėpimas tokiu pačiu būdu. Garsas turėtų eiti savaime. Prisiminkite, kaip mama be žodžių dainuoja lopšinę, ji dainuoja ją kvėpuodama ir vaikas nurimsta.

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


Нет комментариев