Straipsniai

Apie vienintelę Šventyklą

Šiandien visur, kur tik pažvelgsi aplinkui bažnyčios. Tiesa, bažnyčia dažnai vadinama šventykla, juk šventykla — yra tikėjimo simbolis. Nors iš tikrųjų nėra nei vienos šventyklos.

Išsiaikinkime šia situaciją?

Bažnyčia – ce kraujas (rusu klb. cerkov: ce krov – це кровь), kraujo energija arba kraujas. Taip pat nereiketų pamiršti, kad žodis bažnyčia simbolizuoja energijos cirkuliaciją viduje. Kurią? Iš to, kas pasakyta, aišku, kurią iš jų. Taip, bet kokia bažnyčios statyba prasidėdavo nuo kraujo, kraujas buvo tiesiogiai įmaišytas į cementą.

Sakramentas — tai kraujo simbolis, o gal ir ne tik simbolis … Ir dar kiekvienoje bažnyčioje visuomet yra saugomas  lavonas ar jo dalis , kuris yra vadinamas relikvija. Tie, kurie bent šiek tiek tyrinėjo pasaulio tautų tradicijų istoriją, žino, kad relikvijos Sielą padaro neramia ir priverčia saugoti šį pastatą. Tai, kas liaudyje vadinama juodąja magija, tiksliau pasakius -nekromagija.

Manau, jūs suprantate, kas ir kaip yra garbinama bažnyčiose.

Šventykla ( rusų klb. Chram/Храм):

  • X — kaip viršuje, taip ir apačioje, tai yra Dangaus ir Žemės harmonija
  • Ra — Šviesa;
  • M — susijungimas su materija.

Taigi, Šventykla -yra stulpas tarp Dangaus ir Žemės, Šviesos laidininkas, suteikiantis gyvybę, ir neturi jokio ryšio su religija, o tik su Tikėjimu.

Tik dabar,pirmą kartą prasidėjo ne bažnyčios, o būtent Šventyklos (Chramo) statyba.

Iki šiol to nebuvo. Taigi, Aš, Žemės ir Dangaus paliepimu, statau pirmąją Šventyklą, kurią numatė visi pranašai. Religijos norėjo pasisavinti šią pranašystę sau, bet neišėjo. Buvo kalbama būtent apie Šventyklą, o ne apie religinį pastatą.

Ir taip, mūsų Laikais buvo pradėta statyti ne bažnyčia, kuri atima iš žmonių energiją, laimę ir turtus, o butent Šventykla!

Jūs visi galite padėti jai augti, nes, skirtingai nuo religinių pastatų, valstybė ir globėjai mums nepadeda. Mat religijos jau seniai atėjo į valdžią ir žmonių mintis, ir tie paklusniai padeda statyti eilinę bažnyčią.

Šventykla — yra tikro Tikėjimo simbolis! Ji atsistos Žemėje ir, žvelgdama į Dangų, paskelbs jo pradžią. Pagaliau dabar ,religijų su jų sadizmų laikas pasilieka praeity.

Bet kokiu įnašu padėdami Šventyklai augti , jūs suteikiate galimybę Žemėje karaliauti Gyvenimui ir Džiaugsmui!

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


1 Comment