Straipsniai

Čakros kaip gyvybės palaikymo sistema

Šiame straipsnyje pakalbėsime apie čakrų darbą, taip aš jas vadinsiu tik jūsų patogumui, nes teisingas pavadinimas Rusų kalboje — čaros.

Taigi, ko gero, visi žino pagrindines 7 čakras. Būtent nuo jų ir reikėtų pradėti pasakojimą.

Čakros yra energijos kaupėjos ir paskirstytojos, bet sroves mes gauname ne konkrečiai jomis. Tai yra, čakros skirtos kaupti ir paskirstyti. Tai rezervuarai arba saugyklos, kaip jums labiau patinka. Pagrindiniai energijos srautai ateina iš viršaus – tai Dangus, ir iš Žemės – per kojas. Tai yra viršutinė ir apatinė srovės. Abi jos teka palei stuburą, žinoma, yra dar du šoniniai kanalai, taip pat pagrindiniai, jie sąlyginai vadinami vyriškais ir moteriškais. Dešinėje vyriškas, kairėje moteriškas. Šie kanalai turi natūralų ryšį su pirmapradžiu moteriškuoju ar vyriškuoju šaltiniu. Kūne yra daug energijos kanalų, tokių, per kuriuos energija paskirstoma. Kinijoje jie netgi turi pavadinimą – meridianai. Remiantis žiniomis apie meridianus, kinų medicina sėkmingai atlieka akupunktūrą ir cigarų deginimą. Tai yra, galima teigti, kad šios žinios nėra naujos, nėra kliedesys ir, žinoma, ne mitas.

Mes gilinsimės į pagrindines čakras ir… sąmoningai siųsime ten energiją.

Kvėpuojame ir tiesiog galvojame apie čakrą, siųsdami jai savo meilę. Tai pirmas dalykas, kurį reikia padaryti. O štai antra, tai iš čakros pasiųsti meilę Pasauliui. Pabandėte? Kas gavosi?

Mūsų kvėpavimas – tai energijos nešėjas. Tiksliau, įkvėpimas atneša energiją, o iškvėpimas valo.

Gerai kvėpuoti ten, kur daug energijos.

Energijos nešėjai namuose yra Altoriai, specialios figūrėlės, kurios jus įkvepia, paveikslai, gėlės.

Beje, gėlės namuose — tai Medžio ir Žemės energijos. Labiausiai įžeminantys ir suteikiantys sroves sveikatai. Sutelkite dėmesį į čakras ir pabandykite kvėpuoti šalia gėlių.

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


Нет комментариев