Straipsniai

Didysis kirpimas

Šiandien aš jums papasakosiu apie plaukų Jėgą ir jų galimybes.

Žmogaus galva simbolizuoja Dangų, o akys — Šviesulius.  Štai kodėl plaukai ant galvos — Laiko siūlai, kurie mums renka energiją. Poveikis žmogui per plaukus buvo praktikuojamas visada, tas, kuris yra stipresnis, per plaukus pavergdavo silpnus, iš čia ir kareivių galvos skutimas, ir moters plaukų nukirpimas, kaip pažeminimas.  Net nuskalpavimas turi tas pačias šaknis.

Atėję į šiuolaikinius laikus, turime prisiminti tokia frazę „vienuoliškas kirpimas “, taip, šiuo atveju, demonstruojams vergiškas paklusnumas, žmogus atsisako plaukų.  Prisiminkime dabar musulmones moteris, jų plaukai nuo šviesos apdengiami tamsiu audiniu, juodos skaros ant galvos, jos vadinamos našlėmis, ir visiems yra aišku, kad taip sustabdoma energiją, sendina moterį, sieja ją su bėdomis.

Tačiau atkreipkime dėmesį į svarbiausią dalyką „didysis pasaulinis kirpimas“.

Visi pakrikštyti atidavė dalį savo plaukų … kažkam … tam tikram religiniam dievui.  Dėl ko?  Plaukų kirpimas yra visiškas paklusnumas.  Didysis kirpimas tęsiasi, kaip ir paklusnumas.  Kiekvienas žmogus pats pasirenka laisvą valią arba dievo (religinio dievo) valią, tačiau baisu tai, kad pasirinkimas yra tik iliuzija.

Gimimo vieta, šeima ir žinių trūkumas formuoja ne pasirinkimą, o įsipareigojima.  Jei ankščiau plaukus saugojo, ir nebūtų leidę jų nukirpti jokiam žmogui, neaiškaus kulto kunigui, tai šiuolaikiniame pasaulyje žmonės pamiršo valios vertę ir Dvasios jėgą.

Saugokite savo plaukus, neleiskite jų nukirpti svetimiems žmonėms, kad ir kokiam dievui budelis betarnautų, neslėpkite galvos nuo šviesos juodomis našlės skarelėmis.  Džiaugsmo jums ir Šviesos.

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


1 Comment