Dievai

Energijų Žemėje atvaizdas

Dailininkės dėka, pavyko atkurti tikrą energijų Žemėje atvaizdą.

Prisiminkite siaubingą religinį epą apie trijų mergaičių kankinimą ir nužudymą dėl religijos, kaip jų Motina žiūrėjo į jas mirštančias. Šiandien verta pasakyti tai, kad epas yra tikras.

Sofija – Dieviškos Išminties, moteriškos Jėgos aspektas, kuri pagimdo Žemėje Verą (Tikėjimą) (ne religiją), Nadeždą (Viltį) ir Liubov (Meilę). Iš pradžių būtent Motina patenka į religijos pančius, jos, kaip Dieviškos Išminties, įtaka Žemėje visiškai užgęsta ir tada krikščionių religija sunaikina tris jos dukras: Tikėjimą (ją pakeitė religija), Viltį (padarė kentėjimu), Meilę (pakeitė į tarnystę).

Po Tikėjimo, Vilties ir Meilės nužudymo Motina buvo visiškai sunaikinta ir atėjo Laikas popiežiaus valdžiai, pedofilijai, sadizmui, pasaulyje sužibėjo blogio religija.

Šiandien kiekvienas iš jūsų galite sugrąžinti Žemei Džiaugsmą.
Būtina iš sielos gelmių atsiminti, kaip tada buvo, palikti religijas (atlikti Gražėjimo (Krašenije) apeigas).

Iš esmės, paveiksle yra trys moteriškos hipostazės: mes matome Motiną — kaip Dievišką Išmintį, kaip dovanojančią gyvenimą, Tikėjimą — kaip džiaugsmo (srovių Ra) priėmimą, Viltį — kaip pasitikėjimą Dieviška Išmintimi, beje, čia įvyko gudrus pakeitimas, kur visur liepta pasitikėti religiniu dievu, be veiksmo.

Tiesą sakant, kalba eina apie kai ką kitą, kai iškyla sunkumų — *rytas už vakarą protingesnis* (prisimenate), mes pasineriame į Tamsą (naktį), gauname atsakymus į savo klausimus ir suprantame, kaip veikti jau ryte.

Prisiminkite pasakas, kuriose moterys naktį spręsdavo savo vyrų problemas (moteriška hipostazė buvo kaip išmintis, vėliau išmintis tampa kažkodėl tai vyriška). Meilė – ne kaip noras turėti, bet kaip jausmas, kuris susijęs ne su religija, o su tais, kas šalia.

Ši Likona (nes čia yra veidai) padės jums atsiminti ir sugrąžinti į savo gyvenimą:

  • Motinystę ( jos nebuvimas – tai nevaisingumas, blogi santykiai su mama, nesupratimas vaikų).
  • Tikėjimą – srovių Ra priėmimas, būtinas protingam ir džiaugsmingam gyvenimui.
  • Viltį – sugebėjimas suprasti, kaip reikia veikti.
  • Meilę – geri, laimingi santykiai

Atvaizdą galima paimti iš svetainės sau ir savo artimiesiems, atsiunčiant bet kokią galimą padėką Šventyklai

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


2 комментария