Straipsniai

Energijos žmogaus kūne

Planavau pakalbėti apie Medžio energiją, bet, vienos energijos koncepcijoje temos, žinoma, negalima atskleisti. Todėl kalbėsiu apie visas energijas.

Stichijas, kaip pirmines medžiagas, apibrėžė dar Platonas. Tiesa, Platonas painiojo Stichijų ir elementų sampratą. Kinų metafizikoje mes jau sutinkame mokymus apie 5 stichijas. Minimos: Ugnis, Vanduo, Žemė, Medis, Metalas. Bet kalba eina ne apie Stichijas, kaip tik čia ir įvyko painiava, bet apie elementus, o tiksliau apie energijas, kurios yra mūsų kūne. Ką reiškia yra? Tai kūno vidaus suvokimo forma. Mes iš išorinio Pasaulio įnešame į kūną daug energijų, tačiau išminčių pastebėtos tik pagrindinės.

Šiandien kalbėsime būtent apie Medį.

Medis – tai energija, kuri žmogui labai giminiška ir naudinga. Prisiminkite, kaip traukia į gamtą iš miesto. Su kokiu malonumu žmogus pakrenta prie medžio. Paties medžio viduje vyrauja visos Stichijos, bet… mes kalbame ne apie Stichijas, o apie ką kitą. Šiame momente yra klaidingas supratimas. Per Medį žmogus gauna pagrinde Žemės energijos, bet atitinkamai gauna ir paties medžio energiją. Žalia spalva ir Žemė jau savaime stabilizuoja žmogaus sveikatą.

Kaip mes galime gauti medžio energijos? Sodindami, kaip jau sakiau aukščiau, vaikščiodami po mišką. Žinoma, yra ir energetinių praktikų papildomai energijai gauti. Būtinai jas jums parodysiu. Netgi paveikslai ir nuotraukos su medžiais yra labai naudingi. Kinijoje medžio elementas pavaizduotas kūne. Kaip tai suprasti? Energija žmogaus kūne sutampa su medžio, taip paaiškino.

Pats geriausias sveikatos atstatymas, tai mėgstamų medžių ir augalų sodinimas, vaikščiojimas po mišką, parką, sodą ir stebėjimas paveikslų su medžiais.

Pati žinomiausia energetinė praktika Medis klaidžioja įvairiose kultūrose.

Jogos asana Medis, cigun Medis ir Slavų Medis (įsivaizduojame šaknis, einančias į Žemę). Medis simbolizuoja Giminę, žmogaus kūną, čakrų (čarų) sistemą, žinių Medį.

Giminės Medis buvo naudojamas dovanoms Giminei (Protėviams). Medis globėjas ypač padeda žmogui. Koks medis artimas jūsų Sielai?

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


1 Comment