Straipsniai

Gyvenimo Ugnis

Jūs girdėjote tokį išsireiškimą, kaip „Gyvenimo Ugnis“.

Manau girdėjote. Taigi, kalba eina apie galingą gyvybinę energiją Jūsų viduje. Ji atsispindi akių kibirkštėlėse, noru kurti ir idėjose. Gyvenimiška Ugnis labai matosi sveikuose ir džiaugsmu trykštančiuose vaikuose, tačiau su amžiumi ji gęsta. Kaip bet kuri Ugnis, ji reikalauja medžiagos degimui, bet pas Jus jos jau nebėra. Jūs tušti ir Gyvenimas Jumyse tik šildosi, todėl kad gęsta Gyvenimo Ugnis.

Suvokę Gyvenimo Ugnies svarbą, Jūs pradėsite ją saugoti. Depresija ir chroniškas nuovargis pirmieji požymiai, kad Gyvenimo Ugnis gęsta. Džiaugsmas sugeba įžiebti degančias kibirkštis, tik džiaugsmas turi būti tikras, o ne dirbtinis su alkoholio ar kitų preparatų pagalba. Išmokite džiaugtis Gyvenimu, gauti įkvėpimo iš Pasaulio ir Gyvenimo Ugnis degs ryškiai. Pažiūrėkite į prigęsusius žvilgsnius religingų žmonių. Ten Gyvenimo Ugnies daugiau nėra, o pelenuose karaliauja bėdos, ir saugokite save ir artimuosius nuo religijų.

Saugokite nuo alkoholio, narkotikų ir žiūrėkite su meile į savo kūną, sveikatą reikia saugoti nuo blogio!

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


2 комментария

  • vilmara
    27.09.2021 at 16:17

    «Gyvenimo Ugnis» — kiek daug pasako šie du žodžiai. Kai Gyvenimo Ugnis dega stipria, ryškia liepsna, tada ir gyventi norisi. Kūrenkim savo Gyvenimo Ugnį, kad ji degtų kuo ryškiau.