Straipsniai

Kada baigsis karas ukrainoje?

Manęs nuolat klausia ir prašo pažiūrėti, kada baigsis karas ukrainoje. Klausia ko tikėtis vienai ar kitai šaliai (į šį šurmulį įsitraukė visi). Kas bus Rusijoje. Kas bus ukrainoje. Todėl aš turiu kai ką paaiškinti savo žmonėms, kiek tai įmanoma atviriau.

Žinoma, ukraina mano supratimu buvo ne atskira šalis, o neatsiejama Rusijos dalis. Tuo labiau, kad ukrainiečiai nuolat dirbo Rusijoje. Aš pastebėjau ukrainą tik prasidėjus karinei operacijai, kai mano socialiniai tinklai prisipildė grasinimų, įžeidinėjimų ir bjaurių vaizdo įrašų iš chocholų.

Tai, ką pamačiau, man buvo atradimas. Šalia mūsų aš pamačiau pasipūtusius žmones, kupinus neapykantos rusams. Tai tada aš supratau raštus senose ritualinėse knygose, kur buvo įžeidinėjančios čiastuškos nuo chocholų rusams. Beje, ir priežastis buvo aiški. Maskva jau įgijo miesto Gyvenimo atspalvį, o ukraina išliko kaimu, kas aiškiai kėlė tam tikras emocijas chocholams, užsiimančiais plėšimais ir vagystėmis. Bet grįžkime prie karo ukrainoje pabaigos klausimo.

Kada baigsis karas ukrainoje? Karas palaipsniui keis savo perspektyvą ir virs partizaniniu bei teroristiniu. Ten daug banditų. Taigi artimiausiomis dienomis aš nematau visiškos karo ukrainoje pabaigos. Paaiškinsiu, kodėl veiksmus ukrainoje vadinu karu. Todėl, kad Rusija vykdo karinę operaciją, gailisi civilių, o chocholai naudojasi Rusijos atidumu ir kariauja tikrą karą. Jie nesigaili nei savų (kaip kare), nei tuo labiau svetimų, kokiais jie laiko rusus. Žiaurumas laukinės tautelės ukrainoje tiesiog šokiruoja. Ir svarbiausia, jų herojiškumas!

Tai yra didvyriškumas visą karą sėdėti Azovstal gamykloje, slapstantis už taikių civilių, renkant pinigus telegrame į savo sąskaitas ir kreipiantis pagalbos tai į Turkijos prezidentą, tai į Romos popiežių. Tiesiog herojus! Po perkūnais, tikrai, herojai visada slepiasi ir veda transliacijas iš priedangų, sakydami, kad jie yra herojai ir juos su ginklais reikia pergabenti į Turkijos karštuosius krantus.

Kuo baigsis karas ukrainoje? Ukraina laikys save nugalėtoja, nes nelaimingieji, turintys labai daug kompleksų žmonės, niekada nebuna nugalėti. Stovėdami sukrypusiame name su mėšlo kvapu jie ramiai tikina, kad turi rūmus, o Rusijoje vienareikšmiškai blogiau. Kai žmogus nejaučia savyje stiprybės, jam tenka meluoti ir tikėti savo melu. Taigi, net nugalėta ir sugniuždyta ukraina negalės pripažinti pralaimėjimo. Suprantantys žmonės suvokė, kad ukrainos teritorijoje daug šalių kariauja su Rusija. Kad pati ukraina niekam nereikalinga visiškai, kaip, atitinkamai, ir joje gyvenantiems barbarai. Todėl karo pabaiga — tai daugiaetapis veiksmas, o pergalė ne vienareikšmiška. Juk mes su jumis suprantame, kad kol rusų kareivis padeda nuo kulkų paslėpti tetą, jos sūnus, brolis, vyras ir toliau pagal sąrašą, šaudo į jį ir galvoja, kaip nužudyti jo artimuosius. Visos šios tetos iš ukrainos nekenčia rusų ir, žinoma, atvykusios į Rusiją, mums kelia pavojų. Apskritai terorizmas, banditizmas ir vagystės klestės, nes didžioji dauguma ukrainos gyventojų nekenčia rusų. Ką ir besakyti, juk ukrainos prezidento patarėjas leidžia sau keiktis, ir aplamai, pasaulis dar drebės nuo išsibarsčiusių po šalis chocholų.

Gavosi neaiškus atsakymas į klausimą apie ukrainą.

Kada baigsis karas ukrainoje? Mano nuomone, labai ne greitai, tik pavirs jis į teroristinį ir partizaninį. O dėl taikių ukrainiečių gyventojų, aš iš pat pradžių sakiau savo nuomonę, kad taikių ten vienetai, visi likusieji yra agresoriai.

Štai toks liūdnas straipsnis šiandien.

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


1 Comment

  • vilmara
    16.05.2022 at 15:42

    Labai įdomiu ir ne lengvu metu gyvename, esame apsupti melo, apgaulės, akių dūmimo. Ne lengva atsirinkti kur tiesa, o kur melas. Bet tas melas ir propoganda, kuris sklinda iš Europos TV, žiniasklaidos yra labai akivaizdus, ir tik akli jo nemato. Bet, kad ir kaip gaila, aklų pas mus labai, labai daug. Ir, kaip ir rašo Aliona, «pasaulis dar drebės nuo išsibarsčiusių po šalis chocholų».
    Linkiu Pasauliui ir Motinai Žemei Taikos!