Straipsniai

Kaip prisipildyti Vandens energija

Pakalbėsime su jumis apie Vandenį, tiksliau apie Vandens energiją ir jos galimybes.

Vandens energija duoda atsipalaidavimą, apsivalymą ir gerą miegą. Kaip ir bet kurios kitos energijos perteklius, ji, žinoma, gali būti žalinga ir sukelti būseną kai norisi verkti ir net depresiją.

Kada jums reikalinga Vandens energija?

Jeigu jūs visą Laiką nerimstate, jeigu jums dažnai būna karšta ir jūs netgi prakaituojate, jeigu jūs neramiai miegate. Vandens energiją būtina derinti su Medžio energija. Skaitykite straipsnį apie Medį.

Kaip prisipildyti Vandens energija?

Namuose Vandens energiją transliuoja akvariumas, grafinas su Vandeniu. Žinoma, taip pat ir Vandens gėrimas, maudymasis vonioje ar bent jau duše.

Jeigu jūs sąmoningai norite prisipildyti Vandens energija. Pripilkite Vandens į gražų permatomą indą, įmerkite į jį pirštų galiukus, užmerkite akis ir, švelniai įkvėpdami, įsivaizduokite kad įkvėpiate tyrą Vandens energiją, kuri plauna jūsų kūną. Vanduo turi būti komfortiškos temperatūros.

Naturalūs Vandens šaltiniai: kriokliai, jūros, ežerai taip pat suteikia energijos, tačiau atminkite, kad reikia rinktis švarius šaltinius. Beje, nebūtina maudytis, kartais užtenka tiesiog stovėti ir žiūrėti į Vandenį.

Jeigu esate apimtas liūdesio ir norisi verkti, Vandens energija jums netiks. O štai kai nerimstate, nerimaujate ir blogai miegate, ji bus labai naudinga.

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


Нет комментариев