Straipsniai

Kaip teisingai sutikti Naujus Metus

Šventė (rusų klb. Праздник ) — Ra kelias į Žemę, tai yra ypatingos energijos ir jos būdingos visoms šventėms.

Galima sakyti, kad šventė tai ypatinga  paslaptis, kai žmonės pritraukia  sau gerus įvykius. Iš čia ir gražiai padengtas stalas, ir dekoracijos, ir, žinoma, šventinė nuotaika.

Staltiesė, žvakės ir stalo serviravimas taip pat turi didelę reikšmę. Mes pritraukiame į namus visas reikalingas energijas. Šia prasme galima išskirti pačias svarbiausias šventes.

Gamtinio pobūdžio šventės, tai yra, Laiko Rato; Protėvių Egregoro šventės, ypač Gimtadieniai ir, žinoma, Naujieji metai. Naujieji metai – tai perėjimas į naują skaitmeninę matricą, į naujas energijas. Todėl sutikti juos teisingai yra labai svarbu.

Būtinai paleiskite viską kas blogą į praeitį, nesinešiokite su savimi, tiesiog sąmoningai paleiskite. Uždekite juodą žvakę ir pasakykite:

«Paleidžiu viską, kas pikta, bloga, mano ir kitų atnešta. Lauk!»

Pasakyti 9 kartus.

Sausio 1-ąją suvokite atėjimą visiškai naujo periodo ir surašykite planus šiems metams. Aiškiai suformuokite savo norus. Kreipkitės į Saulę išskėstomis rankomis, žiūrėdami į Dangų, prašykite to, kas svarbu būtent jums.

Būkite laimingi!

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


1 Comment

  • vilmara
    22.01.2022 at 15:55

    Daug metų Naujus Metus sutikdavome neteisingai, netinkamai. Ir labai džiugu, kad pagaliau turime galimybę viską pakeisti į geresnę pusę, keičiant tradicijas, keičiant poelgius. Nepamirškite dalintis šiomis neįkainojamomis žiniomis.