Straipsniai

Kaip žmogus prarado save

Daugelį metų žmogui buvo diegiama, kad jis yra nieko vertas. Jo tiesioginė pareiga buvo elgtis taip, kaip visi kiti, kaip diktuoja sistema.

Darželis, mokykla, universitetas, darbas, išėjimas į pensiją ir siužeto pabaiga. Kur šioje sistemoje yra kas nors apie individualumą ir apie žmogaus norus. Mokymosi laikas vienodas visiems, kvailas ar protingas, sistemai tas pats. Protingų vergų nereikia. Susiformavusioje sistemoje taip pat išdėstyta, kokią istoriją turi žmonija, kad už valstybę žmogus privalo Gyvenimą atiduoti, kitaip tu esi Tėvynės išdavikas. Parašyta, kuo galima tikėti, o kuo negalima tikėti. Sistema taip tvirtai suformavo žmogaus minčių formatą, kad jis nebegali ir net negalvoja kitaip. Kitaip mąstantys smerkiami ir pavojingi.

Pagrindinės žmogaus vertybės: meilė, sveikata — pasitraukė į antrą planą, nėra kada jomis rūpintis, reikia dirbti valstybės labui ar mokytis. O apie pinigus tai iš vis tyliu, turtai — tai negražu ir neteisinga. Tokį gniuždomo Gyvenimo standartą išgyvena didžioji dauguma žmonių. Pabandykime atrasti save?

Jūs gimėte ne tam, kad kentėtumėte, kaip liepia religija, kurią sugalvojo tam, kad valdyti žmones, jūs gimėte Gyventi.

Gyventi — tai reiškia kurti, viską, ką norite. Gyventi – tai ne mirti už Tėvynę, o kurti jai. Gyventi – tai apie meilę, sveikatą ir pinigus. Bet kaip? Jei nieko to nėra? Kaip rasti tai kas priklauso jums pagal gimimo teisę, moko Tikėjimas. Jis atskleidžia prieš jus tai, apie ką jūs net nepagalvojote.

Dar kartą! Tikėjimas ir religija neturi nieko bendro. Atidžiai išstudijuokite svetainę ir suprasite, ką aš turiu omenyje.

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


1 Comment

  • vilmara
    22.06.2021 at 11:52

    Pagrindinės vertybės didžiosios dalies žmonių, tai meilė, sveikata ir pinigai. Didžioji dalis žmonių to trokšta, ir, atrodo, siekia to. Bet, kad patys tuo pačiu metu ir atsisako šių vertybių — net nesisumąsto.
    Dar kartą ir dar kartą ačiū Alionai už visas duodamas žinias, už supratimą, už Šviesų protą.