Straipsniai

Karma

Labai gerai žinoma, bet tuo pačiu metu niekam neaiški sąvoka. Daugumai karma yra tam tikra bausmė. Pažiūrėkite į žodį. Karma – kišenė (rusų klb. kišenė – карман). Tai, ką surinkote patys ar su kažkieno pagalba, tiek gero, tiek blogo. Gimimas konkrečioje šalyje, mieste ir šeimoje yra rezultatas, gautas iš jūsų praėjusio Gyvenimo. Jei aname Gyvenime jūs atidavėte savo išteklius religijai, šiame gyvenime būsite vargšas ir nelaimingas. Tačiau niekas netrukdo užsidirbti blogos karmos šiame Gyvenime. Ateiti į Žemę geromis sąlygomis ir viską atiduoti religijai.

Paaiškinsiu. Prisijungimas prie bet kurios religijos yra susitarimas, kad atiduosite viską tai religijai.

Jei jūs atėjote į sunkią šeimą ar vietą, kur neįmanoma išgyventi, užduotis — atsistoti nuo kelių ir eiti, o ne kentėti. Negalėsite, pasiduosite — viskas, nieko nebus.

Tokia mano karma… taigi kas trukdo jums ją pakeisti į gerą ir į kišenę prisirinkti pačio geriausio sau ir savo palikuonims. Palikuonys yra nuo mūsų priklausomi. Kituose straipsniuose papasakosiu apie tai.

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


1 Comment

  • vilmara
    16.06.2021 at 17:15

    Labai esu dėkinga Alionai Polyn už galimybę dabar, šiame Gyvenime į savo kišenę (karmą) prisidėti daug gėrio, ištaisyti klaidas ir atsistoti ant kojų. Linkiu visiems tai suprasti ir pradėti veikti.