Straipsniai

Kas laukia po mirties

Visi be išimties bijo mirties.  Todėl kievienas sugalvoja sau mitą, koks kelias jo laukia po mirties.  Tiksliau pasakius, jis ne pats sugalvoja, o naudojasi jau paruoštomis legendomis.

Tai kodėl mirtis yra tokia baisi? Po mirties religija pažada žmogui duot kažką i pagal nuopelnus. Tai yra Savotiškas rojus, o gal ir pragaras.  Nusidėjėliai butinai pateks į pragarą, bet tikintieji — į dangų. Tik rementis religiniais postulatais, jūs visi esate nusidėjėliai…

Gerai, nesijaudinkit.  Mano pareiga pasakyti jums tiesą, kad ir kokia skausminga ji bebūtų.  Pragaras ir dangus religijoje visai neturi pirmines reikšmės (prie prasmės grįšime vėliau), ji jau įgyja visai kitą prasmę.

Taigi, kūno laidojimas pagal tam tikros religijos taisykles yra sielos aukojimo egregorui ritualas.  Taip tai yra ritualas, leidžiantis atiduoti žmogaus sielą egregorui.  Pavyzdžiui, krikščionybėje toks ritualas yra laidotuvės.  Toliau kelias po mirties yra paprastai žinomas: nusidėjėliai eina į pragarą (o tai yra dauguma ), kur jie yra kankinami.  Štai kodėl daugeliui mirtis yra baisi — žmonės supranta, kad jie neatitinka religinių teisingumo taisyklių ir kad šiuo atveju nieko gero jų nelaukia.

Beje, kodėl jie kankinami pragare? Todėl, kad kančios sąskaita galima atimti iš sielos energiją .Prisiminkite, ant kiek  sunkios sielos kančios.

Tačiau yra pradedantieiji, kurių yra tik vienetai.  Jie eina į Rojų: ten jie nėra kankinami, ten jie ir toliau tarnauja religiniam egregorui.  Bet tarnavimo principas skiriasi nuo kūno

paslaugos (apie tai pakalbėsime atskirai).

Taigi, pragaras ir rojus religiniame formate egzistuoja tik pas religingus žmones.

Pagrindinės žodžių reikšmės:

 • Pragaras — Dvasios gėris.Vieta, kurioje gyvena žmogus, turintis sielos išteklius. Siela ilsisi.
 • Rojus — ryšys su Ra srovėmis.Iš tikrųjų Rojus yra inkubatorius, kuriame sielai suteikiamas papildomas maistas, nes per savo gyvenimą ji nesurinko pakankamai išteklių.

O, aš palieciau kažką svarbaus, daugelis is jūsų susiklaidins ir nesupras, apie ką kalbama. Klauskite po straipsniu, nedvejokite.

Pasirodo, kad religingi žmonės patenka į patenka į tos religijos spąstus kurioje jie buvo. Nereligingi — vėl grįžta pas protėvius į giminę.  Tačiau norint grįžti pas protėvius reikalingi ištekliai, bet tai jau yra atskiro pokalbio tema.  Prašau palikti jūsų atsiliepimus, ir tai kas jums neaišku.  Aš viską jums išsamiai paaiškinsiu.

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


1 Comment

 • vilmara
  20.04.2021 at 17:46

  Po Gražėjimo (Krašenije) apeigų mirties tema tapo nebe baisi. Pradėjau kitaip suprasti Gyvenimą, o ir Mirtį supranti kitaip. Ji nebėra kažkas bauginačio.
  Grįžkite visi į Tikėjimą, stiprinkite savo Gimines ir viskas pasikeis.
  Ačiū Jums, Aliona.