Straipsniai

Ko jūs atėjote į Žemę?

Labai svarbus klausimas apie Gyvenimo prasmę. Ir kiekvienas iš jūsų privalo jį sau užduoti. Žinote, kai žmogui reikia parduoti netikusį daiktą ir jis jį giria, sako, kad vėliau pradės veikti. Ar jūs pirksite jį? Na, pavyzdžiui, jums siūlo siurblį, kuris pradės veikti po 100 metų. Vargu, ar tokia technika jums reikalinga. Todėl Gyvenimo esmė yra ne Mirtis ir ne tai, kas bus po jos. Šis teiginys yra religinių korporacijų reklaminė akcija. Kai nėra Gyvenimo, laukite pomirtinio gyvenimo ir ten bus viskas gerai. Ne, jūs atėjote ne tam, kad lauktumėte Mirties, tokį istorijų labirintą palikime nenorintiems žinoti Tiesos.

Tai dėl ko gi jūs Žemėje?

Kur Gyvenimo prasmė?

Materialus įsikūnijimas Žemėje yra tam, kad jūs išmoktumėte savarankiškai kurti materiją. Kažko norite – tai sukurkite. Įgydami kūrimo patirties, jūs įgaunate Dievo patirties. Dievo, savaime suprantama, ne religine prasme. Taip formuojasi Kūrėjo patirtis, o tai jau Dieviškas lygis. Ir diena po dienos ruošiate Sielą sekančiam, jau Dieviškojo lygio, etapui.

Žmogus atėjo į Žemę mokytis kurti ir auginti savo Sielą. Gyvenimo esmė yra tapti Dievu. Tiksliau, išmokti juo būti. Nuodėmės, kančios ir kankinimai religijos vardan – tai jūsų pasirinkimas? Norite pasikankinti ir nenorite auginti savo Sielos? Tada jūs patys taip nusprendėte. Šiuo atveju, jūs jau nebeturite Gyvenimo prasmės. Todėl, kad prasmę jums turi tik pomirtinis gyvenimas, apie kurį jūs žinote iš religinių mitų.

Išskleisdami save ir savo galimybes, jūs kuriate Pasaulį. Tai yra svarbu ir reikalinga ir jums, ir kitiems žmonėms. Kas reikalingas Žemei: automobilių, telefonų, fotoaparatų ar net interneto kūrėjas ar tas, kuris celėje ar kalnuose vienas meldžiasi, o gal tiesiog bute meldžiasi kažkokiam dievui? Žinoma, Žemė saugo ir veda tą, kuris kuria Pasaulį. Pasaulis negali būti nejudrus arba regresuoti – Laiko Ratas sukasi ir viskas keičiasi. Nauji išradimai ir nauji žmonės.

Prisimenate, buvo peidžeriai, paskui mygtukiniai telefonai, o dabar tik pažiūrėkite kokie. Ir priekyje progresas. Jo nereikia bijoti. Reikia taip pat vystytis ir kurti. Seni mitai – tai istorija apie tai, kaip negalima gyventi. Negalima žudyti vaikų, slėpti moterų po juodu audeklu, mylėtis su tėvu ir skatinti žudyti kitos religijos žmones.

Jeigu jūs nesutinkate eiti pirmyn ir nesuprantate Laiko Rato, o Gyvenimo prasmė jums nesvarbi, jūs vis dar nejudate arba apskritai degraduojate, tai šitai taip pat yra jūsų pasirinkimas. Ir aš neimsiu jo neigti. Gimęs šliaužioti, kaip žinia, skraidyti negalės. Bet vikšras praeina vystymosi kelią ir tampa drugeliu. Kas žino, gal vikšro nesuės ir jis ims skristi.

Taigi, jeigu nenorite auginti Sielos, tai ir naudotis tuo, ką sukūrė kiti, nereikia. Nes, žiūriu, internete daugybė skatinančių degradaciją ir neigiančių progresą, atmetančių Tiesą ir teigiančių religijų postulatus. Visi jie naudojasi šiuolaikine technika savo videonuomonei reikšti, matyt, susipainiojo kas ir kaip.

Taigi, Gyvename ir Kuriame. Auginame savo Sielą. Juk tai ir yra Gyvenimo prasmė!

Вам также может понравиться:


Notice: Undefined variable: consent in /home/i/impvedm/li.vera-isv.com/public_html/wp-content/themes/hawthorn/comments.php on line 30

Оставьте комментарий


Нет комментариев