Straipsniai

Kodėl turtingieji turtingėja, o vargšai skursta

Šis straipsnis yra svarbus, nes visi religijų atstovai man sako: „Netiesa, Polyn, kalbate, kad religijos žmonėms žada skurdą, pažiūrėk, Polyn, kiek yra turtingų krikščionių. Paaiškink, Polyn, kodėl taip “.

Aš pradėsiu šį paaiškinimą žodžiais tos religijos, kurios šalininkai man sako savo abejones, nes religija neleidžia jiems Tiesos žinoti.

«Aš sakau jums: kiekvienam, kas turi, bus pridėta, o iš neturinčio bus atimta net ir tai, ką turėjo».

(Мф 13, 12 Мф 25, 29 Мк 4, 25 Лк 8, 18)

Skaitome atidžiai, o geriausia keletą kartų.

Ką gi matote jūs, žmonės mielieji? Tas, kuris turi akis, negali būti laikomas aklu, nes jei jis meluoja sau, kad nemato savo religijos žodžių, pateisina melą pranašų ir melagingus mokymus, tada aklumu kentės.

Kodėl religija atima iš vargšų dar daugiau ir duoda dar daugiau turtingiesiems.

Visų pirma, turtingieji turi neišsenkančius ilgalaikius išteklius ir stiprią Giminės Dvasią. Nėra lengva juos atimti, o tada religinis dievas imasi gudrybių ir pamažu išmelžia svetimus. Kai Giminės turtai dideli, nematyti ką daro vagis. Antra, turtingieji patys duoda pinigų bažnyčioms statyti, kunigų automobiliams ir pan. O iš kur pas turtinguosius tokie ištekliai? Tai yra Giminės palaiminimas, nes turtus teikia Dievai. Dabar pažvelkime į šią temą atidžiau.

Taigi, Giminėje Dievai davė turtus ir šiuos turtus neišmanėlis žmogus atiduoda religijai. Turtas visada yra iš Dievų. Pačiame žodyje yra esmė. Giminės Dievai padeda ir teikia tokius išteklius. Bet joks Dievas neatima turto, jis gali jį tik duoti. Be to, Dievas iš bet kurio panteono, tinkamai sąveikaujant (palikime tai žinantiems žmonėms), dovanoja turtus, bet, svarbiausia, niekada neatima turto iš žmogaus.

Prisiminkime, kaip elgiasi tie, kurie negali uždirbti pinigų, o valgyti reikia. Arba eina vogti, arba prašo išmaldos. Taigi Dievai turi milžiniškus išteklius ir, žinoma, jiems nereikia vogti iš žmonių ar maldauti išmaldos. Tačiau religijoje tam tikras tariamas dievas pretenduoja į žmogaus išteklius. Ar skurdas ir kančia yra duoklė religiniam … dievui? Žinoma ne, tai kalba net ne apie dievą! Dievu jį pavadino su tikslu rinkti mokesčius kančios ir kitų išteklių forma, įskaitant pinigus ir net šeimos vertybes bei artimųjų netektis.

Atkreipkite dėmesį į jėzaus (krikščionių dievo) pasisakymą, kalba ne tik apie pinigus, bet ir apie viską. Tačiau visi turtingi žmonės, atiduodantys savo išteklius religijai, ima viską iš savo Giminės, eikvodami savo palikuonių resursus. Aš perspėjau. Įspėtas – vadinas pasiruošęs. Todėl nesakykite, kad to nežinojote. Jei nežinojote, tai ir neskaitėte.

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


1 Comment

  • vilmara
    09.01.2021 at 15:55

    Tikra tiesa, stebint bažnytines bendruomenes tokių atvejų galima pamatyti labai daug. Ir labiausiai gaila senų močiučių, kurios paskutinius pinigus atiduoda bažnyčiai, vietoje to, kad pastiprintų savo sveikatą ar, pavyzdžiui, palepintų anūkus. Metas rimtai susimąstyti ką, kaip ir kodėl darome, metas suprasti kas yra religija ir koks jos tikslas, o jos tikslas tikrai nėra padaryti žmonės laimingais.