Straipsniai

Kūrėjo pasirodymas žmonėms

Daugeliui Kūrėjas yra tas pats, kas Dievas. Bet tai yra visai skirtingi dalykai ir, žinoma, reikės grįžti dar prie šios temos. Bet dabar supraskime, kad viską aplink kažkas sukūrė.

Be abejo,  tas kažkas nėra  žmogaus lygio, todėl jam nereikia aukų, kančios ir siųsti ką nors kentėti, norint išgelbėti visus, tai taip pat labai kvaila. Jeigu Jūs  mokate iškepti pyragą, vargu ar norite, kad kažkas ką nors nužudytų, nes kitaip negalėsite iškepti pyrago.

Apskritai žmonės, išradę religijas, visgi buvo žmonės ir mąstė kaip žmonės, todėl atsirado košmarų ir fanatizmo mitologija.

Bet dabar prie Tiesos.

Kūrėjo pasireiškimą Žemėje mes matome visame kame ir kiekviename, tačiau jo pagrindinis pasireiškimas yra Saulėje, kuri formuoja ciklus ir, žinoma, nuo ko mes esame labai priklausomi. Astrologiją didieji protai visada apibūdino mitologiškai, o planetų ryšys su žmogumi dabar yra net įrodytas. Taigi, Saulė gimsta (padidina savo Jėgą), Saulė praeina skirtingus ciklus ir tai yra natūralus Laiko Ratas. Laiko Ratas daro didelę įtaką mums ir, be abejo, viską gauna tie, kurie tai supranta ir žino, kaip įeiti į Laiko srautą.

Akivaizdu, kad yra Saulė ir kitos planetos, o Kūrėjo atvaizdas netilps paprasto žmogaus galvoje. Bet mums reikia jo pasireiškimo ir todėl matome Saulę Danguje.

Saulė yra tarsi Kūrėjo akis ir ją gali matyti visi. Jums nereikia tuo tikėti, nes kažkas taip pasakė, Jūs patys jaučiate ir matote tai, apie ką Jums dabar rašau.

Jeigu Jūs visą gyvenimą neigėte Kūrėją ir buvote religingas, tai po Mirties pateksite į  vergų sieloms skirtą rezervuarą, kurį išrado religiniai egregorai, tai vadinama pragaru. Jūs negalėsite grįžti prie Pirminio Šaltinio. Siela dabar bus ilgai žalojama ir ši kankynė yra baisi.

Religijos į Žemę atkeliavo kaip protezai neįgaliesiems, paklydusiems ir silpniems, kad juos būtų galima utilizuoti. Jūs gi neneigiate šiukšlių konteinerių, metate ten šiukšles? Kur mestumėte, jeigu jų nebūtų?

Bet jeigu gausu šiukšlynų ir miestas jau dvokia, keičiama atliekų šalinimo sistema. Dabar atėjo sistemos požiūrio keitimo laikotarpis. Leido sužinoti Tiesą, kad iš silpnų išskirti tuos, kuriuos dar galima reabilituoti. Mes gyvename su Jumis įdomiu Laiku, kai žinios yra prieinamos kiekvienam ir kiekvienas gali susimąstyti kuo tiki. Tiesa tai ar melas?

Rusų kalba išlaikė žodžių esmę ir Stačiatikių Tikėjimas (rusų klb. Православная Вера) neturi nieko bendra su religija, pakaitalu nekeiskite savo suvokimo, savęs neapgausite.

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


1 Comment