Laiko ratas

19 rugpjūčio Pasikeitimas (Atsimainymas)

Gamta yra pasirengusi pasikeisti į savo naują aprangą, ir šakos lužta nuo vaisių. Ateina Pasikeitimo Laikas. Tai pokyčių periodas kiekvieno gyvenime, reikia būti dėmesingiems savo sveikatai ir įvykiams.

Žmonės šią dieną vadina Obuolių Gelbėtoju ( rusų klb. Яблочный Спас ). Šis pavadinimas yra pagrįstas. Šiuo Laiku buvo nuimami obuoliai, ir buvo gydoma obuoliais, tai yra obuoliai gelbėdavo nuo negalavimų. Obuolių Gelbėtojas — pavadinimas, įsišaknijęs liaudyje, ir išstumti jo religija nesugebėjo. Todėl sėkmingai susigyveno dvi šventės iš karto — Obuolių Gelbėtojas ir Viešpaties Atsimainymas.

Atsimainymas – tai pasikeitimas, transformacija, kas ir vyksta su Šviesa būtent šiuo Laiku. Rugpjūčio mėnuo -tai tiltas tarp vasaros ir rudens, ir jis neša pokyčius. Mes viduje keičiamės, ir Rudens Šviesa įeina į mus.

Atsimainymas, akivaizdžiai dieviškas reiškinys, tik vėliau religijoje jis taps viešpaties reiškiniu. Bet kiekvienam savo, mano tikslas yra atskleisti jums Tiesą. Tai, kas vyksta Laiko ratu nuo pradžių pradžios.


Tikrojo Tikėjimo Motina, Aliona Polyn

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


Нет комментариев