Straipsniai

Maloningos Dvasios turėjimas

Pakalbėkime apie Dvasią ir jos buvimą kūne.

Tema labai rimta ir sudėtinga. Juk žmogus dažnai nesusimąsto apie tai, kad pas jį gyvena kažkokia tai Dvasia. Kokia tai Dvasia?

Vat ir skirtinga, galbūt netgi ne žmogiška. Ir aš ne juokauju. Dievo Dvasia, girdėjote tai? Taigi, įėjus į religiją jums bus duota kokio tai dievo dvasią. Kokio? Viskas priklauso nuo religijos tipo.

Dėmesio! Kalbama ne apie Kūrėją, o apie religinę esybę, tą pačią, kuri save vadino dievu, bet pabrėžė, kieno dievas esąs, sakydamas, ką žudyti, ką prievartauti, o ką ne. Nežinojote? Taigi paskaitykite koraną ir bibliją, viskas apie tai ten išsamiai pasakyta.

Jei religijoje su žmogumi viskas aišku, jis neturi daugiau savo Dvasios, bet yra jame apgyvendinta bloga svetima dvasia (rusų kalboje yra tam skirtas žodis podselenije , vert. past.), kuris atima iš jo valią ir Gyvenimo energiją. O štai kas išėjo iš religijos ir praėjo Gražėjimo apeigas. Grįžo iš religijos į Tikėjimą. Tiesa, daugelis būdami religijoje manė, kad yra Tikėjime. Pavyko taip apgauti žmones.

Taigi tie, kurie išėjo iš religijos, dabar jau susigrąžino sau Dvasią. Dvasia – tai energetinė substancija, jungianti Žmogaus Sielą su Gimine, su Jėgos ir koordinačių sistema. Tai, žinoma, labai sąlyginai, nes visko negalima apibūdinti žodžiais.

Kas gi tas maloningos Dvasios turėjimas?

Kai Dvasia pripildyta malonia, gera informacija, ji tarsi švyti ir kūne taip pat sukuria ypatingą vibraciją, kuri pritraukia gerus įvykius ir suteikia sveikatos. Maloningos, geros Dvasios turėjimas — tai darbas su savo būsena, žinoma, neturint religijos vergijos antspaudo, ir ryšys su Žeme, Dangumi ir Gimine. O svarbiausia supratimas savęs.

Kai žmogus turi maloningą Dvasią, tai iš jo sklinda šiluma ir norisi su juo bendrauti.

Malonios Jums Dvasios!

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


1 Comment

  • vilmara
    26.10.2022 at 16:05

    Apie Sielą yra daug kalbama, o apie Dvasią — kas ji, kur yra, kokia ji — labai mažai žinių . Ačiū už naują informaciją, už naujas žinias ir paaiškinimus.