Straipsniai

Mirties baimė

Neprisimindami vietos savo atsiradimo ir atėjimo į Žemę, daugumai žmonių atsiranda Mirties baimė. Su kuo ji susijusi.

  1. Neaišku kaip tai įvyks
  2. Kas bus toliau

Kad išsklaidyti savo baimę, žmogus ieško tos informacijos, kuri jį nuramins ir čia į pagalbą ateina religijos, aiškindamos, kad atsidurs jis dievo karalystėje. Nesigilindamas į žinias apie kokį dievą eina kalba, žmogus galvoja apie gerąjį Kūrėją ir tai jį kažkaip nuramina. Iš tiesų kalba eina apie religinį dievą, kuris moko Mozę prievartauti ir žudyti, kuris užleido marą ir kurio religija paremta žmonių pažeminimu. Pagalvokite apie tai laivalaikiu.

Aš gi grįšiu prie pasakojimo. Atmesdamas religinį sumanymą, žmogus tampa bejėgis, nes nėra supratimo, kas bus paskui, tad geriau melas, negu nežinia.

Yra žmonių, kurie Mirties nebijo, ir netgi pabaigia Gyvenimą savarankiškai anksčiau Laiko. Jie galvoja, kad ten tai tikrai lengviau bus ir Mirtis išspręs visas jų žemiškas problemas.

Na, ką gi, pasakoju…

Mūsų Sielos prisipildo Jėga specialiame puode (taip jį pavadinkime), jos tarsi verda, puodai pas visus skirtingi (nuo praėjusio Gyvenimo priklauso), o paskui nusileidžia į Žemą per savo Motinos kūną, įgydami kūną ir tuo pačiu materializacijos patirtį. Čia, Žemėje, žmogus turi išmokti materializuoti savo tikslus ir idėjas, ir vaikas, žaisdamas ir suteikdamas gyvybę daiktams, žaidžia būtent Dievu. Juk žmogus turi išaugti iki Dieviško lygmens. Jeigu žmogus buvo religijoje, tai savo paskirties jis neįvykdė ir jo išėjimas iš Žemės bus žemame lygmenyje, kaip ir sekantys gimimai. Jeigu žmogus sąmoningai augo, kurdamas, tai jis gali būti pasirengęs kitam lygmeniui, dieviškam lygmeniui. Mirties baimė sukurta tam, kad mes pilnavertiškai pragyventumėme Gyvenimą, siekdami naujų aukštumų. Priimti Gyvenimą kaip svečiavimosi Laiką, po kurio tiesiog viskas — bus melas. Juk praradę Laiką čia, po išėjimo jūs nusinulinsite ir sekantys gimimai bus labai blogi. Manau aš truputi atverčiau prieš jus žinių knygą.

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


1 Comment

  • vilmara
    16.09.2021 at 15:17

    Kiek dar daug ko mes nesuprantame, nežinome ir nemokame. Aš labai džiaugiuosi, kad atradau Tikrąjį Tikėjimą, kad pagaliau supratau kas aš ir koks mano tikslas čia, Žemėje.
    Ačiū už tai, kad mus mokote, vedate, ugdote.