Straipsniai

Mokėjimas džiaugtis

Pastebėjau, kad yra žmonių, kurie nemoka džiaugtis. Bet jeigu jūs nepriimate džiaugsmo į save, tai jumyse nebus saulėto charakterio energijos, o būtent ant šios energijos susidaro vibracija, kuri pritraukia… geriausius įvykius jūsų Gyvenime..

Kai įvyksta džiaugsmingas įvykis, turite sugerti šią energiją ir tiesiog prisipildyti ja iki kraštų.

Prisiminkite kaip džiaugiasi vaikai. Šokinėja ir ploja iš visos širdies, visos Sielos. O juk galima mėgautis oru, informacija, gera knyga ar filmu. Tai yra, džiaugsmui nėra ribų. Bet jei jūs priėmėte džiaugsmą į save, tai jau jūsų vibracija pradės traukti džiaugsmingus įvykius. Ko gi ne stebuklas?!

Kartais žmonės visą Laiką vaikšto liūdnu veidu arba religijos moko apie kuklumą, nesipelnymą ir kančią. Ir štai eina žmogus nuleidęs galvą, nudelbęs akis, ir kokia vibracija nuo jo? Tiesa – kančios, ir pritraukia jis kančias iš visur.

Štai jums ir gerų įvykių Gyvenime paslaptis, viena iš pagrindinių, gebėjimas priimti džiaugsmą. Pasikartosiu, džiaukitės gerais įvykiais, oru, knygomis ir t.t. Tai yra, viskuo, kas jums tikrai patinka. Energijos neapgausite. Kaip džiaugtis. Iš visos Sielos. Ką reiškia iš Sielos? Daugelis sako frazę „iš visos Sielos“, visiškai  nesuprasdami, apie ką kalbama.

Iš Sielos situacijos ar jūsų džiaugsmo objekto kryptimi eina lyg „žarna“ ir jūs tiesiogine prasme geriate šį džiaugsmą visu kūnu ir Siela. Tokio džiaugsmo poveikį jūs pajusite iš karto. O kalbant apie plojimą rankomis ir šokinėjimą (kaip daro vaikai) — tai sustiprina džiaugsmo srautą. Pas vaikus priėmimo „žarna“ atvira, pas suaugusius, deja, dažniausiai ne. Čia jau pasistengė sistema, visuomenė, auklėjimas, religija.

Galite paploti rankomis ir pagal galimybes pašokinėti. Bet! Yra svarbus „bet“. Jūs nukreipiate emociją tarsi į save, džiaugdamiesi viduje. Nes į išorę nukreipta emocija be atitinkamų įgūdžių gali būti pavojinga.

Pabaigai priminsiu jums, kas yra džiaugsmas. Džiaugsmas – tai yra duoti Ra. Ra – tai mūsų Šviesulio srovės, kurios praeina per visas planetas ir patenka į mūsų viršugalvį. Taigi, kai kalbame apie džiaugsmą, mes kalbame apie papildomas teigiamas sroves.

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


Нет комментариев