Straipsniai

Om – visko pradžia

Šiandien mes pakalbėsime apie skiemenį „Om“, tokį žinomą, ir panašų į jį „Aum“. Tik mūsų pokalbis bus ne apie Indijos vedas ar kitus religinius judėjimus, o apie raidžių ir skiemenų pradžią, bei jų reikšmę.

Taigi, pradėkite mes nuo „Om“. Raidė „O“ simbolizuoja Pradžių Pradžią , kai yra viskas, bet dar nėra kažko, atskirai paimto. Raidė „M“ simbolizuoja materiją ir dviejų komponentų susijungimą, kad būtų sukurta pati ši materija. Paaiškėja, kad Pradžių Pradžia išskiria iš savęs kažką atskirai porinį ir atsiranda materija. Jeigu analizuoti dar giliau, tai šis skėmuo simbolizuoja apvaisinimą.

Dabar panagrinėkime skiemenį „AUM“. „A“ simbolizuoja pirminę Dvasią, „U“ prisijungimą prie kažko tai, ar ko nors, „M“, kaip mes jau išnagrinėjome anksčiau, materiją. Gaunasi, pirminė Dvasia, prisijungdama prie kažko, formuoja materiją. Tai yra, čia kalba ne apie apvaisinimą, kai du vienodi tvariniai sudaro materiją, o apie Dvasios nusileidimą ant Žemės ir iš to sekantį apvaisinimą.

Matote koks skirtumas tarp dviejų skiemenų? Svarbu suprasti, kad indiškos vedos ir slavų vedos neatskleidžia Tiesos, nes religiniai judėjimai filtruoja informaciją ir perteikia žmonėms tik tai, kas naudinga ar saugu jiems.  Tikėjimas – tai žinojimas Ra, ir iškraipyti žinių aš neturiu teisės, todėl pasakoju jums viską iš pirminio šaltinio. Ką dar jūs norite sužinoti? Rašykite po straipsniu ir tikrai viską papasakosiu.


Tikrojo Tikėjimo Motina, Aliona Polyn

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


1 Comment