Straipsniai

Prajuokinote dievą?

Ar girdėjote tokią frazę: «jei norite prajuokinti dievą, pasakykite jam apie savo planus»? Tokia nereikšminga frazė, ir joje tiek daug.

Jei jūs jau esate tėvai ir jūsų sūnus pasakoja jums apie savo planus, aš manau, kad jūs gerbsite jo planus. Todėl, kad Gyvenimą ir netgi Mirtį reikia planuoti. Tai svarbu!

Priešingu atveju viską nuspręs už jus.

Taigi, vaikus mokyti kurti planus reikia nuo pat vaikystės. O dabar apie įdomiausią … dievas juokiasi iš jūsų planų, o jūs jam pasakojate apie juos. Kaip tai atrodo?

Jūs kažko prašote dievo (religinio), bet jis arba neduoda, arba padaro dar blogiau, nei buvo. Arba netikėtai jis staiga duoda ir … tada atima daugiau, nei davė. Ir svarbiausia, juokiasi iki nukritimo. Juokiasi iš jūsų, mano brangieji.

O rašau tai kodėl? Gal vertėtų nustoti prašyti religinio dievo ir pradėti Gyventi, kurti planus ir juos įgyvendinti, o netikėti įvykiai tegul būna tik geri. Kvailių yra pakankamai, iš kurių juokiasi religinis juokdarys.

Вам также может понравиться:


Notice: Undefined variable: consent in /home/i/impvedm/li.vera-isv.com/public_html/wp-content/themes/hawthorn/comments.php on line 30

Оставьте комментарий


1 Comment

  • vilmara
    26.02.2021 at 10:58

    Tikra tiesa, dažnai yra sakoma «žmogus planuoja, o dievas juokiasi». Tai dar vienas patvirtinimas, jog religinis dievas nėra tas, kuris nori mus palaikyti, kuris nori mums gero. Nieko gero iš religijos ir nereikia tikėtis.