Straipsniai

Sapnai

Niekam ne paslaptis, kad sapne praleidžiame pusę savo gyvenimo. Tai reiškia, kad miegas yra neatsiejama gyvenimo dalis ir riba su mirtimi. Na, o dabar išsamiau: koks sapnų vaidmuo, ar juose yra tiesos ir ar įmanoma juos valdyti.

Sapnas — su On (rusu klb. sapnas — сон— с Он). Dieviško lygio būtybė, neturinti girdimo Vardo, greičiau Aidą, todėl kreipdamasi aš naudoju „On“.  Jo atvaizdą aš paskelbsiu straipsnyje.  Atkreipiu jūsų dėmesį: anksčiau niekas jo nevaizdavo ir tik 2020 metų sausio mėnesį dailininkė Polina Rusakova, pagal mano aprašymus, sugebėjo perkelti “On” atvaizdą ant lapo.  Taip jūs gavote galimybę pamatyti Jį.  Žmogus priima  pasaulį matydamas atvaizdus, o norint suprasti, apie ką aš kalbu, atvaizdas jums būtinas.

Teisingus ar pranašiškus sapnus paprasti žmonės sapnuoja retai, bet vis dėl to sapnuoja.  Tai yra reti atvejai, kai jūsų mirę giminaičiai arba On perspėja jus apie pavojų ar svarbų įvykį.  Žinoma, dažniausiai pranašiškus sapnus sapnuoja tie, kurie turi išugdytą intuiciją.  Apie intuiciją ir jos išvystymą galite paskaityti straipsnyje „Intuicija“.

Sąmoningi sapnai, jie taip pat ir valdomi sapnai, – tai, kada jūs galite „užsisakyti“sapną, kad  gautumėte atsakymą į savo globalius klausimus.

Sapnų vaidmuo turi dvi pagrindinės funkcijas:

  1. Smegenu perkrovimas ir fizinio kūno poilsis.
  2. Informacijos gavimas ir netgi nauji atradimai.

Ar jūs nežinote, kad sapne ateina paveikslų vaizdai, eilėraščiai ir daug kitko?

Sapnai — tai slapta mūsų gyvenimo sritis, kurioje mes, atsijungdami nuo realybės, išvedame savo sąmonę iš materialaus pasaulio kažkur. On kiekvieną veda savais keliais, vienodų nėra.
Tiesingi sapnai, ateidami į mano gyvenimą, atneša naujas žinias, o kokie sapnai pas jus?

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


1 Comment