Straipsniai

Sielos brangakmeniai

Brangakmenis — Ra gėris judėjime yra vertingas, taip, jei nesiskverbiame dar giliau į žodį, galime pamatyti esmę.

Aš noriu su jumis pakalbėti apie Sielos brangenybes.

Šviesos srovės užpildo Sielos grūdą šiluma ir šviesa, o iš miego pabundanti Siela pradeda įkvėpti (kvėpuoti).  Siela miega Mirties laikotarpiu, bet dabar Sielos miega ir per Gyvenimą.

Gaunasi, kad kūnas gyvena, o mieganti Siela yra jame.  Kas vyksta fizinėje plotmėje?  Prisiminkite lunatiką, jis vaikšto sapne, ir tai gali baigtis ašaromis, net iškristi pro langą.  Taigi, žmonės dabar eina neaišku kur ir neaišku kodėl.  Negaunant Šviesos srovių, vadinamų Ra — mūsų Sielos miega.

Miegančios Sielos — lengvas kenkėjiškos sistemos grobis, ką jie ir daro, nevengdami jokių priemonių.  Laikas pabusti!  Šiais metais, beje, Jupiteris ir Saturnas žmones veikia kaip žadintuvas, tačiau daugelis, taip pavargę, pusiau miegantys, žadintuvo negirdi.  O kažkas bando ji išjungti, ieškodamas pateisinimų savo būklei ir Gyvybės trūkumui.

Prisiminkite!  Gyvenimas neturi užgesusio žvilgsnio, nevaikščioja nulenkta galva, neslepia moters (žmonos rango) nuo Šviesos, neaukoja aukų, nereikalauja vergovės, neatima valios.  Gyvenimas džiugina, o kančia — tai ne Mirtis ir ne Gyvenimas, tai vienareikšmiškai vergija.  Kenčia tik vergai!

Jei jūsų gyvenime yra daugybė bėdų, viskas neryšku ir be džiaugsmo, pagalvokite, pas ką jūs esate vergijoje, kokia sistema jus kankina?  Ir kai tik jūs išsivaduosite ir nusiimsite grandinę, Siela pabus ir jūs pradėsite Gyventi.  Gyvenimas duotas ne dėl kančių ir Mirties laukimo.  Gyvenimas duotas kad kurti.

Sužinokite daugiau apie Gražėjimo apeigas.

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


1 Comment