Вера
Straipsniai

Tikėjimas

Jūs esate interneto svetainėje, kuri paskirta Tikėjimui. Tai vienintelis šaltinis internete, kuriame pasakojama būtent apie Tikėjimą. Prašome nepainioti su religijomis, kurių yra labai daug.

Kas yra Tikėjimas?

Tikėjimas – tai žinojimas apie Ra. Žinojimas — reiškia žinias. Ra — Šviesos šaltinis. R – kalba (rusų klb. Р — речь) . A — Dvasia. Mūsų Dvasia sąveikauja su Šviesa per kalbą! Neaišku ir painu? Mes, žinoma, viską paaiškinsime. Bet grįžkime prie Tikėjimo.

Tikėjimas — tai žinios leidžiančios pradėti gyventi. Taip, nenustebkite, iki šiol jūs sutikote, jog teisingas gyvenimo būdas yra kančia ir mirtis. Teisingas, reiškia ne kenčiantis, o gyvenantis pagal žinojimą, tai yra, žinias. Vienintelės žinios apie gyvenimą — yra Tikėjimas! Kitų nėra, visa kita yra žmogaus parašyta. Tikėjimas sugrąžina žmones į gyvenimą.

Ra — tai Saulės Šviesa, atsispindinti nuo skirtingų planetų, ji į mus patenka srovėmis. Šaltinis — tai išeinanti srovė. Neįmanoma gyventi nežinant pagrindinio dalyko — Tikėjimo. Todėl iki šiol Tikėjimu vadinosi skirtingos religijos, visos jos pasivadino save Tikėjimais. Bet tai iš esmės neteisinga, jos yra religijos, o tai skirtingi pavadinimai.

Tikėjimas yra vienas visiems. Juk mes vaikščiojame po vienu Dangumi. Ar gali būti Tiesų daug? Religijos, deja, ne tik egzistuoja Žemėje, jos konfliktuoja, sukeldamos karus. Tikėjimas gi yra vienas visiems, nepriklausomai nuo tautybės, gimimo vietos ir gyvenimo.

Ką Tikėjimas duoda žmogui?

Gyvenimą! O tai yra pati svarbiausia dovana. Jūs pajausite, kas yra Džiaugsmas, juk tai yra duoti Ra ( rusų klb. Džiaugsmas — Радость)! Ir, žinoma, jūsų vaikai taps sveiki ir džiaugsmingi. Išmoksite priimti tą energiją, apie kurią jau seniai pamiršote, todėl ir sergate, kenčiate ir galvojate, kad tai normalu, nes pas visus taip, tiesingai, pas visus, o ar tie visi sugrįžo į Vieningą Tikėjimą ar skaito įvairias religines knygas? Kančia ir skurdas negali būti normalu, jums tai įteigė, tam, kad jaustumėtės kaip beverčiai vergai arba siautėdami gagentumėte, galvodami, kad esate kažkokio tai dievo sūnūs.

Kviečiame jus į svetainę, kurioje sužinosite viską apie Tikėjimą, apie save ir apie gyvenimą. Būkite palaiminti!


Tikrojo Tikėjimo Motina, Aliona Polyn

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


Нет комментариев