Straipsniai

Vedų moteris

Visi, kurie seniai tyrinėja visatą per mane, žino, kad žodis „moteris“ rusų kalboje rašomas su „č“ („женщ(šč)ина“). Tai yra moteris -„женч(č)ина“, nes mes kalbame apie žmonos Statusą (Чин – statusas, rangas). Tačiau šiame straipsnyje viskas kitaip. Statuso čia nebus, bet košės makalošės galvoje gausu.

Taigi, Vedizmas yra Vedos (sks. वेद, IAST: véda – „žinios“, „mokymas“) – seniausių hinduizmo šventraščių sanskrito kalba rinkinys. Vedos priskiriamos šruti („išgirsta“) kategorijai, o jose esančios mantros kartojamos kaip maldos ir naudojamos įvairiuose religiniuose ritualuose.

Jei Vedizmas – žinios, tai vedų moteris yra tiesiog žinanti moteris. Žinanti ką? Tą religiją, vedizmą (žinias), kuriai ji save priskiria. Kuo skiriasi vedų moteris nuo ne vedų moters? O tuo, kad vedų moteris yra religinga ir yra ji arba hinduizme,  arba slavinizme. Tai reiškia, kad religija primeta jai informacijos apie Pasaulio suvokimą filtrą.

Kokiu būdu tai pasireiškia?

Būti už vyro. Tai yra, vedų moteris yra paklusni, rami ir visada paklūsta savo vyrui. Čia vedizmas toli nenutolo nuo abraomo religijų. Visų šių religijų uždavinys – neutralizuoti moterį, paverčiant ją paklusnia, silpnavale ir labai silpna būtybe. Pozicionuojant silpnybę kaip Jėgą.

Bet tai melas. Moteris valdo psichinę Jėgą, o vyras – fizinę. Šios dvi Jėgos papildo viena kitą, jei nėra kurios nors vienos, tada gaunasi ne šeima, kaip sėkla, iš kurios išauga Giminės medis, o serganti sėklytė, kuri jau nebesudygs.

Kitas dalykas, skiriantis vedų moterį nuo ne vedų moters, yra elgesys visuomenėje. Pavyzdžiui, vedų moteris gali išsitraukti krūtį gatvėje ir pradėti maitinti vaiką, šių moterų vaikai auklėjami pagal principą „viskas galima, nes vaikas susipažįsta su Pasauliu“. Šiame Pasaulio pažinime, deja, vaikas nesusipažįsta su elgesio kultūra, nežino apie bendradarbiavimą su visuomene, o virsta agresyviu, rėkiančiu gyvūnėliu (savotišku „Maugliu“).

Dabar pereisime prie nepatogios tiesos, juk gyvūnėlis yra ir jo motina. Tik gyvūnai nesigėdydami maitina krūtimi, tik gyvūnai nepasakoja vaikams apie visuomenę ir bendradarbiavimą su ja. Pas juos kitokia užduotis -išmokti išgyventi laižant, uostant, kramtant. Ar nieko jums tai neprimena? Aš jau įpratau, kad mano nepatogią tiesą kaip asmeninį įžeidimą priima tie, kurie jau susikūrė savo filtruotą tikrovės supratimą.

Aš dar prisimenu Laikus, kai kavinėse nebuvo vaikų kambarių ir vaikai sėdėdavo prie stalų su tėvais, suprasdami, kaip reikia elgtis. Šiandien mes turime laukinius, kurie, išbėgę iš savo vaikiško urvo, rėkaudami bėgioja ir duodasi tarp stalų.

Yra didžiulis skirtumas tarp gyvūnų ir žmonių elgesio, nesvarbu, ar tai būtų moteris, ar vyras. Suprantate ką aš noriu pasakyti? Tapdami panašūs į gyvūnus, mes esame ne arčiau gamtos, o kaip tik toliau nuo gamtos. Kiekviena gyva būtybė gamtoje turi savo vaidmenį ir jeigu jūs daaugote iki žmogaus kūno, tai ir elkitės kaip žmogus. Žmogus elgiasi atitinkamai ne nuo kažkokio amžiaus, o nuo vaikystės. Žmogus nenusisuka nuo visuomenės, netgi kad pamaitintų vaiką. Žmogus negimdo tiek vaikų, kiek katė. Žmogus nesanguliauja kasdien ar su visais. Ir nesvarbu, kaip reaguotumėte į mano žodžius, pagalvokite apie tai, ką rašau. Šiandien vedų moteris — tai moteris, turinti psichikos problemų, ji ima iš Pasaulio, užsistačiusi savo religiniais filtrais.

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


1 Comment

  • vilmara
    03.06.2022 at 17:33

    Ačiū Mokytojai už žinias. Pas mus dažnai matau vedų moterų, dabar tokiomis būti net populiaru, madinga. Bet žiūrėdama į jas jauti tik gailestį, o po šio straipsnio aišku kodėl – juk tai kvaili gyvūnėliai.