Straipsniai

Tikėjimas sugrąžina Gyvenimą!

Štai ir atėjo 2021 metų Sausio 1-oji ir mes užtikrintai galime sakyti, kad tūkstančiai žmonių sugrįžo į Gyvenimą.

Daugybę metų, puošdamasis įvairiausiais pavadinimais ir drabužiais, blogis atiminėjo iš žmonių Gyvenimą. Net nepastebėję jie prarado šeimos vertybes. Argi Motina gali savanoriškai atiduoti savo vaiką kitiems tėvams, į kitą Giminę ir išplėšti iš savo lizdo, kad jis daugiau nebematytų džiaugsmo, įtikinusi jį, kad jis nuodėmingas ir privalo kentėti? Žinoma, ne.

Tai štai, ritualas, panardinant į Vandenį su kitais “tėvais” (krikštatėviais, yra ritualinė vaiko mirtis šiam Gyvenimui. Ir naujas gimimas vergu, bet jau religijos įsčiose, su kitais tėvais-krikštatėviais, kurie atstovauja būtent religijos interesus.

Kaip buvo galima žmogaus Dvasią, galingą ir nepajudinamą, sunaikinti ir pakeisti dvasia dievo, kuris nurodė Mozei, užgrobti miestus, išžudyti vyrus ir moteris, pažinusias vyrus, o nekaltas merginas pasiimti sau ir prievartauti! Argi gali dievas taip mąstyti ir duoti tokius nurodymus?

Susipykę su savo Gimine, išdavė žmonės savo protėvius, kuriuos kankino religija, o savo palikuonis pasmerkė kančioms. Ar jūs žinote, kad vardai, duodami krikštijant, nurodo kančių, aprašytų šventojo gyvenime, būdą! Nežinote!

Tai štai, Gyvenimas vėl grįžta. Kartu su tikruoju Tikėjimu — o ne religija, kurią pavadino Tikėjimu, kad supainiotų žmones -, su tikra meile ir viltimi, ir, svarbiausia, su Dieviška Išmintimi. Žinoma, ne to dievo-sadisto, kuris skatino žudyti, privartauti, pjaustyti kūno dalis, aukas aukoti, kankinti žmones, uždaryti vienuolynų kalėjimuose, slėpti moteris po juodais drabužiais, kapoti galvas, vykdyti teroristinius išpuolius jo vardan, o tikrojo Dievo. To, kuris neša Šviesą.

Štai ir žodis Tikėjimas (rus. Вера) tampa aiškus, juk iš tiesų jis visai nesusijęs su religija. Rusiškai Tikėjimas „Вера“ – yra žinojimas, pažinimas (веданье); Ra – šviesulių energijos srautai. Juk nepažinoti Šviesulių yra nusikaltimas prieš Gyvenimą. Žemė ir Dangus veda mus, bet žmonės apie tai pamiršo. Netyčia, tiesiog įklimpo į iliuziją, papuolė į pasaulinės apgavystės girnas ir pagalvojo, kad religija ir yra Tikėjimas, o religinis dievas yra tas, kuris sukūrė juos ir viską aplinkui. O kodėl jis yra žiaurus ir ne šiaip sau žudo, bet dar ir kankina, reikalauja aukų, nepradėjo savęs klausti, matyt, dievui aiškiau. O juk garbinate jūs tą, kuris kankino jūsų protėvius, ir kankino ypač žiauriai. Štai tokie reikalai.

Bet Tikėjimas, atvėręs savo glėbį, pasiruošęs visiems dovanoti žinias. Sektos ir religijos ilgai buvo supančiojusios Žemę voratinkliais, spausdamos kvailas Sielas ir gerdamos iš jų Gyvybę. Viskas! Įkvėpkite ir iškvėpkite ir pasakykite visiems tiesiai ir atvirai apie Tikėjimą ir tiesą apie religijas, belskitės tiesiai į širdį, rėkite tiesiai į ausį, žiūrėkite į akių gelmę, kad pamatytumėte Sielą.


2021-aisais tylėti negalima – seks bausmė. Žadinkite žmones Gyvenimui. Mes atėjome į šią Žemę Gyventi ir kurti!

Valio! Valio! Valio!

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


1 Comment

  • algina
    15.01.2021 at 20:52

    Dekoju Alionai uz sugrazinta Tikra musu Tikejima!
    Uz Visas zinias kur grazina ir duoda mums
    Mano gyvenimas labai pasikeite is Jos duotu ziniu! Stai kur Tikejimas ir jos zinios ,o ne tos religines nes nuo jos zmones nieko nebevertina pikti ir patys nelaimingi, praranda seimas serga ir neturtas baisus! Miliojonas Aciu Alionai!