Straipsniai

Žmogaus gyvenimo etapai

Žmogus visame kame sinchroniškas su gamta. Šiandien mes analizuosime žmogaus gyvenimo etapus.

Pradėkime nuo gimimo. Gamtoje šis laikotarpis atitinka Pavasarį.

Mūsų gyvenimo pradžia alsuoja energija, kurią veda Laikas, nevaldomai įsibėgėdamas į priekį. Atminkite, kad tai yra pirmieji gyvenimo metai, kai vaikas viso Gyvenimo rėmuose akimirksniu daro šuolį vystymesi, būtent: nuo gumbo, riksmo, jis atsistoja ant kojų ir pradeda kalbėti, jam viskas yra įdomu.

Toliau Vasara.

Vasara kupina įvairiausių gėlių, paukščių giesmių, o prieš mūsų akis medžiai iš gėlių užaugina vaisius. Uogos pakeičia viena kitą. Vasara yra mūsų branda, kai kasdien mokomės naujų dalykų, augame.

Ateina Ruduo ir mes patenkame į išminties priėmimo būseną, skiname savo darbų vaisius, o gamtoje tuo metu vyksta derliaus nuėmimas ir sklandžiai Ruduo baigia Gyvenimą, pasinerdamas į senatvę.

Čia ateina Žiema — Mirtis. Pamenate, kad po Žiemos vėl bus Pavasaris, taigi mes gimsime iš naujo.

Bet ar visi? Ne, ne visi. Yra daugiamečiai augalai, o yra ir vienmečiai. Mūsų Sielos yra skirtingos, o kai kuriems tai yra paskutinis įsikūnijimas žmogaus kūne, tačiau kai kuriems jis yra išvis paskutinis.

Mūsų Siela atėjo į Žemę augti, o kūnas yra jo Šventykla, auginkite  Sielą ir rūpinkitės kūnu. Vertinkite  Gyvenimą. O aš jums toliau pasakosiu, kaip sinchronizuotis su gamta ir Metų laikais, norint gyventi laimingai!

Вам также может понравиться:

Оставьте комментарий


Нет комментариев